Szczotki do rozczesywania Jest 24 produktów.

na stronę

Szczotka Klasyczna Prostokątna

34,35 zł

Klasyczna Szczotka Owalna

32,03 zł

BIFULL SZCZOTKA PROFESJONALNA MONSTER 3 KOLORYTa profesjonalna szczotka idealnie nadaje się do każdego rodzaju włosów. Jej ergonomiczny kształt oraz idealnie wyważona rączka to gwarancja niezwykle przyjemnego i łatwego rozczesywania każdych włosów. Ponadto szczotka niezwykle się prezentuje a przy tym jest bardzo wygodna w użyciu. Kolory do...

34,35 zł

Okrągłe Szczotki Termiczne są odporne na ciepło i łatwo przepuszczają powietrze.

66,88 zł

Szczotka z włosiem dzikim. Dobrze pielegnuje włosy. Niepowtarzalny wygląd sprawia, że szczotka nigdy nie traci swojego uroku. Małe rozmiary sprawiają, że szczotkę zabierzemy wszędzie.

11,11 zł

Szczotka z włosiem dzikim. Dobrze pielegnuje włosy. Niepowtarzalny wygląd sprawia, że szczotka nigdy nie traci swojego uroku.

14,59 zł

Szczotka owalna z tworzywa sztucznego. Dobrze pielegnuje włosy. Niepowtarzalny wygląd zdobi kosmetyczkę.

12,79 zł

Szczotka owalna z tworzywa sztucznego. Dobrze pielegnuje włosy. Niepowtarzalny wygląd zdobi kosmetyczkę.

12,79 zł

Najnowszy trend na rynku. Szczotka wykonana z drewna bambusowego, doskonale trzyma się dłoni, a wykonanie jest najwyższej jakości.  Szczotka w kształcie owalnym idealnie nadaje się do pielegnacji włosów. Dzięki swoim rozmiarom swobodnie zmieści się w torebce.

21,57 zł

Najnowszy trend na rynku. Szczotka wykonana z drewna bambusowego, doskonale trzyma się dłoni, a wykonanie jest najwyższej jakości.  Szczotka w kształcie prostokątnym idealnie nadaje się do pielegnacji włosów.

30,87 zł

Najnowszy trend na rynku. Szczotka wykonana z drewna bambusowego, doskonale trzyma się dłoni, a wykonanie jest najwyższej jakości.  Szczotka w kształcie prostokątnym idealnie będzie nadawała się do pielęgnacji włosów. Z racji swoich rozmiarów, idealnie nadaje się do torebki.

22,73 zł
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów