APIS

Jesteśmy dumni, że tak wielu rodzimych producentów może się poszczycić wysokiej jakości kosmetykami o bezpiecznych składach i skutecznym działaniu. Apis to kolejna z polskich marek, którą znajdziesz w asortymencie naszego sklepu.

Dostępne w ofercie kosmetyki podzieliliśmy na trzy kategorie. Pierwsze dwie (pielęgnacja twarzy i ciała) skierowane są raczej do specjalistów: salonów kosmetycznych oraz osób przeszkolonych z aplikacji poszczególnych składników aktywnych. Zainteresowani profesjonalnymi kosmetykami do twarzy znajdą tu produkty do demakijażu, kwasy do eksfoliacji o różnych stężeniach, żele do ultradźwięków, rozmaite maski, sera i peelingi. Produkty do innych części ciała to kosmetyki pod postacią olejków, musów, koncentratów, toników, żeli i innych zaskakujących formuł, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

 Osoby, które chciałyby korzystać z kosmetyków Apis na własną rękę mogą nabyć produkty do pielęgnacji domowej, które są w pełni bezpieczne dla skóry i nie wymagają specjalistycznej wiedzy kosmetologicznej.

Jest 160 produktów.

Pokazano 1-15 z 160 pozycji

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło