JAGUAR

W hurtowni DCD Silhouette znajdziesz wszystkie narzędzia i kosmetyki fryzjerskie w jednym miejscu. Nie zapomnieliśmy także o podstawie podstaw, absolutnego “must have” każdego salonu fryzjerskiego – czyli akcesoriach do strzyżenia.

Dobrze dobrane, wysokiej jakości akcesoria do strzyżenia to nie tylko kwestia pięknej fryzury, ale przede wszystkim zdrowych i mocnych włosów. Dzięki ostrym, profesjonalnym nożyczkom fryzjerskim włosy nie łamią się i nie rozdwajają; zyskują na sile i lepiej się układają. Renomowana marka Jaguar proponuje nożyczki o wielu różnych modelach – w tym jednostronne degażówki, które znacznie ułatwiają pracę każdego fryzjera. Dodatkowo polecamy szczotki i grzebienie o różnych wielkościach i średnicach, do nabycia pojedynczo lub w zestawach.

Choć rzemieślnicy dobrze znają zasadę “Mierz dwa razy – tnij raz”, nowoczesne maszynki do strzyżenia nie wymagają aż tak radykalnego podejścia, pozwalając dowolnie cieniować fryzurę dzięki różnym ostrzom i nakładkom. Maszynki Jaguar to narzędzia o stylowym designie i niezwykle skutecznym działaniu.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-15 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło