MEBLE KOSMETYCZNE FRYZJERSKIE APARATY WYPOSAŻENIE

Wspieramy zarówno duże firmy, jak i mniejsze salony i gabinety, które dopiero zaczynają rozwijać swoją działalność. Z nami profesjonalnie urządzisz wszystkie pomieszczenia, dbając o komfort, higienę oraz bezpieczeństwo klientów, a także wszystkich pracowników. Nasze meble, akcesoria i inne elementy wyposażenia to inwestycje na lata, które nie tracą na jakości nawet przy codziennym, intensywnym użytkowaniu.

Specjalistyczne aparaty oraz meble kosmetyczne i fryzjerskie

Każdy salon fryzjerski i kosmetyczny potrzebuje specjalistycznych urządzeń, dzięki którym będzie mógł sprawnie funkcjonować.

Meble fryzjerskie, które oferujemy, to między innymi fotele, myjnie, konsolety i taborety, a także sprzęt elektryczny, aparaty oraz mniejsze elementy wyposażenia. Posiadamy odpowiednie rozwiązania również dla recepcji oraz poczekalni.

Jeśli jesteś właścicielem lub właścicielką salonu kosmetycznego, gabinetu masażu czy strefy SPA & wellness, u nas znajdziesz adekwatne wyposażenie do wszystkich tych pomieszczeń. Są to głównie: praktyczne taborety, wygodne fotele, aparaty do masażu, ręczniki, peleryny oraz całe stanowiska do manicure’u. Stoliki dostępne są w różnych rozmiarach, stylach oraz kolorach i zawierają niezbędne do codziennej pracy elementy: wygodne blaty, praktyczne szuflady, gniazdka elektryczne, podświetlenie.

UWAGA!

W tej kategorii produktów za pobraniem wysyłamy zamówienia do kwoty 2000 zł. Powyżej 2000 zł produkty są wysyłane po przedpłacie na nasze konto.

SILHOUETTE DCD

ul. Wrocławska 30A

58-200 Dzierżoniów

e-mail: biuro@dcdpaznokcie.pl

tel kontaktowy: 0 603 444 244

tel. stacjonarny: 074 645 90 30

nr konta Santander Bank oddział Dzierżoniów:

 96 1090 2301 0000 0001 0460 9056

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko/nazwę firmy oraz numer zamówienia.

Meble kosmetyczne: fotele, taborety, krzesła

Jest 755 produktów.

Pokazano 1-15 z 755 pozycji

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło