Jeśli jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego lub profesjonalnie wykonujesz manicure – ta oferta jest dla Ciebie. Na Dolnym Śląsku znajduje się kilka naszych punktów stacjonarnych stworzonych z myślą o specjalistach. Oto jeden z nich!

Sklep kosmetyczny – Jelenia Góra

Artykuły fryzjerskie, kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, odzież ochronna, akcesoria do wyposażenia salonu – to wszystko zakupić możesz w sklepie Silhouette DCD w Jeleniej Górze. To wybór najbardziej cenionych, polskich i zagranicznych marek, których z pewnością nie znajdziesz w zwykłej drogerii. Przyjdź, sprawdź, dotknij i ciesz się z towaru dostępnego od ręki!

Punkt Silhouette DCD znajduje się w ścisłym centrum miasta – droga od rynku do Placu Kardynała Wyszyńskiego zajmie Ci niecałe 3 minuty. Możesz się z nami skontaktować także telefonicznie lub mailowo – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Zamieszczone poniżej zdjęcia prezentują bogactwo naszego asortymentu, który z każdym rokiem jest coraz bardziej okazały. Zapraszamy!

Sklep kosmetyczny Jelenia Góra

SILHOUETTE DCD oddział Jelenia Góra

Pl. Kardynała Wyszyńskiego 45

58-500 Jelenia Góra

tel. 697 220 096

te. 075 647 40 16

jelenia@dcdpaznokcie.pl

 

Zapraszamy!

 

 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło