Firma SILHOUETTE DCD oferuje możliwość zakupu ratalnego towaru z naszej oferty. Dzięki współpracy z firmą Żagiel mogą Państwo sfinansować zakup towaru kredytem ratalnym. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 24 miesięcy. Żeby zakup z wykorzystaniem kredytu ratalnego nie był zbyt obciążający dla budżetu domowego polecamy zakup na 10 lub 20 rat.
Co potrzebujemy aby dokonać zakupu na raty?
Zaświadczenie o zarobkach lub inny dokument potwierdzający stały dochód (ostatni odcinek emerytury lub renty) dowód osobisty drugi dokument ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport, legitymacja ubezpieczeniowa) w przypadku renty potrzebna jest także decyzja o przyznaniu świadczenia w przypadku firm potrzebne są dokumenty rejestrowe firmy (wpis do ewidencji lub KRS, decyzja o nadaniu numeru REGON oraz NIP), a także potwierdzenie ostatnich 3 wpłat do ZUS lub też zaświadczenie o niezaleganiu wobec ZUS i US
Istnieje także możliwość zakupu na raty na oświadczenie. Czym to się różni? W przypadku oświadczenia nie jest wymagany dokument potwierdzający wysokość osiąganych dochodów. Klient oświadcza jakie są jego zarobki oraz w jakiej firmie pracuje. W przypadku zakupu na oświadczenie najczęściej wymagana jest pierwsza wpłata, od 10 do 25% wartości kupowanego towaru.
Jak wygląda procedura zakupu towaru na raty:
W momencie składania zamówienia prosimy w uwagach dodać informację, że płatność za towar chcemy uiścić korzystając z kredytu ratalnego i podać na ile miesięcy ma być rozbita płatność. Następnie pracownik naszej firmy skontaktuje się z Państwem i przedstawi kalkulację kredytu, poda wysokość miesięcznej raty oraz całkowity koszt kredytu.
Gdy Pan / Pani zdecyduje się na jedną z opcji poprosimy o przesłanie do nas:
skanu dowodu osobistego (seria i numer, pesel, imię nazwisko, adres zamieszkania) jeśli jest stary dowód osobisty to będzie potrzebny jeszcze skan jakiegokolwiek dokumentu ze zdjęciem oraz numerem i serią zaświadczenie o dochodach (skan), na którym widnieje dochód netto lub brutto, nazwa, adres i nip zakładu pracy, stanowisko okres zatrudnienia od - do, nazwisko osoby wystawiającej zaświadczenie, w przypadku renty i emerytury wystarczy ostatni odcinek, a w przypadku renty wymagana jest jeszcze decyzja o przyznaniu wiadczenia śpotrzebować będziemy także: numer tel. domowego lub komórkowego, stan cywilny, status mieszkaniowy (wynajem, własność, wraz z rodziną), nazwisko panie skie matkiń .
|