Nie mogło zabraknąć nas także w tym malowniczym mieście – stolicy Dolnego Śląska! Jeśli jesteś jej mieszkańcem, koniecznie odwiedź jeden z naszych stacjonarnych punktów oferujących wyposażenie dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Sklep kosmetyczny – Wrocław

Chiodo Pro, Dikson czy Beetre to marki, których nie znajdziesz w każdej drogerii. My dystrybuujemy je nie tylko online, ale także za pośrednictwem naszych stacjonarnych sklepów! Możesz odwiedzić nas od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-17.00. Przy okazji polecamy Twojej uwadze nasze artykuły fryzjerskie, a także szeroką ofertę lakierów hybrydowych, akcesoriów do manicure’u oraz zestawów do makijażu.

Silhouette DCD we Wrocławiu zlokalizowany jest na Ołbinie – dzielnicy położonej na północ od centrum, doskonale skomunikowanej z innymi częściami miasta. Sam lokal jest niezwykle przestronny, świetnie zorganizowany i nowocześnie urządzony. Na dowód załączamy kilka zdjęć, które pokazują, jak szeroki jest lokalny asortyment Silhouette DCD. Czekamy na Twoją wizytę!

SILHOUETTE DCD - oddział Wrocław

Sklep kosmetyczny Wrocław

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 9:00 - 17:00

w soboty : 9:00 - 13.00

 

ul. Nowowiejska 12
53-138 Wrocław 
tel. 601083081
email: wroclaw@dcdpaznokcie.pl

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło