Abacosun Mobilny aparat do elektromasażu twarzy i ciała - Model : SF-K1

Abacosun Mobilny aparat do elektromasażu twarzy i ciała - Model : SF-K1

2 214,00 zł
Brutto
Mobilny aparat do elektromasażu twarzy i ciała, chromoterapii i promieni dalekiej podczerwieni. Energia dla skóry i mięśni - pobudzenie, odmłodzenie, relaks.
Mobilny aparat do elektromasażu twarzy i ciała, chromoterapii i promieni dalekiej podczerwieni. Energia dla skóry i mięśni - pobudzenie, odmłodzenie, relaks. Innowacyjny aparat przeznaczony do użytku domowego oraz dla profesjonalistów do mobilnych gabinetów kosmetycznych. Jest wygodny w obsłudze dzięki niskiej wadze i ergonomicznemu kształtowi

Energia dla skóry i mięśni - pobudzenie, odmłodzenie, relaks

Elektromasażer do twarzy i ciała

Innowacyjny aparat przeznaczony do użytku domowego oraz dla profesjonalistów do mobilnych gabinetów kosmetycznych. Jest wygodny w obsłudze dzięki niskiej wadze i ergonomicznemu kształtowi.

Elektromasażer działa regeneracyjnie na skórę, ujędrniająco i relaksująco na mięśnie redukując ich napięcie. Jednocześnie z elektrostymulacją można zastosować chromoterapię oraz daleką podczerwień. Połączenie trzech energii zwiększa efektywność zabiegów.

Masaż aparatem oparty jest na tradycyjnej praktyce masażu chińskiego, jednak zamiast rąk do masażu wykorzystujemy głowicę zakończoną kulkami, które emitują prądy Tens. Elektromasażer jest także alternatywą dla tradycyjnej akupunktury, otwiera kanały energetyczne, redukując choroby cywilizacyjne takie jak: napięcie mięśni i karku. Uważa się, że jest pomocny przy bólach głowy.

Elektromasażer jest jednak przede wszystkim doskonałą bronią do walki z upływającym czasem: zwiększa napięcie mięśni, stymuluje ich regenerację i poprawia stan i jędrność skóry. Stymuluje cyrkulację krwi, odżywienie komórek skóry polepszając koloryt cery.

Elektromasażer jest przeznaczony do zabiegów na twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz na wybrane partie ciała.

 

Zastosowane energie:

 

- prądy Tens z możliwością regulacji intensywności

- chromoterapia, kolory czerwony i niebieski

- rodzaj emisji światła : 5

- promienie na daleką podczerwień


Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło