BIO ELECTRO PEELING

BIO ELECTRO PEELING

18 600,00 zł
Brutto
Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych.

Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych.

Metoda ta  dzięki doskonałym efektom została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność, technologię, w kategorii urządzenia medyczne;  między innymi w Paryżu,  Brukseli i Genewie.

Bio Electro Peeling to rodzaj nieinwazyjnej "mikrodermabrazji" wywołanej prądami elektrycznymi, które najpierw usuwają martwe komórki naskórka, a następnie  skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces pilingujący może  być aktywny przez kolejne 4-5 dni.

 

Bio Electro peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące i odmładzające. Jest to unikalny peeling o szerokim spektrum działania.

 

Zabiegi można wykonywać na suchą skórę dla uzyskania delikatniejszego efektu lub na mokrą wówczas działanie jest intensywniejsze. Peeling wykonuje się też z zastosowaniem odtłuszczonego mleka 0%.

 

Bezpieczeństwo

Badania wykazały, że  Bio Elektro Peeling  nie narusza naskórka w żaden sposób, nie wywołuje podrażnień i alergii natomiast  wywołuje działanie pilingujące i regeneracyjne pozostawiając zdrowe komórki. Analizy cytologiczne potwierdzają, że nie dochodzi do mikrouszkodzeń  skóry, są to wiec zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne.

 

Fale Radiowe

Bezpośrednio po  Bio Elektro Peelingu możemy wykonać zabieg falami radiowymi monopolarnymi lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Fale radiowe nadają skórze elastyczność, polepszają   jej gęstość i nadają cerze blask.

 

 

Częstotliwośc wykonywania zabiegów:

Pierwsze 2-3 zabiegi można wykonać codziennie. Potem 2 do -3/ 4 sesji w miesiącu.

Zabieg można także wykonać jednorazowo.

 

Przykłady zabiegów

Lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek i rozstępów, zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu, poprawa stanu cer trądzikowych, spłycanie  blizn potrądzikowych, zwiększenie jedrnści biustu, rozjaśnienie  przebarwień.

Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło