Cerri - Lightwave Advance

Cerri - Lightwave Advance

48 000,00 zł
Brutto
Urządzenie najnowszej generacji wykorzystujące technologię IPL (światła pulsacyjnego) do fotoepilacji i fotoodmładzania.

Urządzenie najnowszej generacji wykorzystujące technologię IPL (światła pulsacyjnego) do fotoepilacji i fotoodmładzania. Jest wynikiem długoletnich badań firmy Cerri, których celem było opracowanie metody skutecznej i zapewniającej ochronę skóry. Lightwave umożliwia przeprowadzenie komfortowych, bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów bez ryzyka poparzenia skóry. Obszar oddziaływania głowicy na skórę ok. 10 cm 2 pozwala na wykonanie zabiegów szybciej i sprawniej. Zastosowanie innowacyjnej technologii i specjalnego filtra daje możliwość wykonania różnych zabiegów bez konieczności zakupu dodatkowych lamp. Metoda jest łatwa w zastosowaniu, bezbolesna i nie wymagająca stosowania preparatów chłodzących.

Zabiegi / działanie:

  • Fotoepilacja:

Energia świetlna zmienia się w energię cieplną, która jest pochłaniana przez melaninę we włosach, prowadząc do zniszczenia mieszka włosowego. W zależności od obszaru skóry, który będzie poddany epilacji, zabieg przeciętnie trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Zabiegi powtarzamy co około miesiąc. Przygotowanie skóry do zabiegu: fotoepilację możemy przeprowadzić po uprzednim ogoleniu, usunięciu pojedynczych włosów pensetą lub woskowaniu. 

  • Fotoodmładzanie:

Polega na delikatnej biostymulacji tkanek, działa rewitalizująco, tonizująco, stymuluje włókna kolagenu i elastyny. Prowadzi do wygładzenia, ujędrnienia skóry i poprawy jej wyglądu. Przywraca cerze zdrowy koloryt oraz rozjaśnia przebarwienia. Skóra staje się elastyczna, zmarszczki ulegają spłyceniu. Zabiegi odmładzające IPL polecane są również na dłonie, mogą być stosowane u osób starszych oraz młodych w celach profilaktycznych. 

 

  • Rumień (funkcja: fotoodmładzanie):
Zmniejszanie, wyrównanie kolorytu, obkurczenie naczyń krwionośnych.

  • Obkurczanie naczynek krwionośnych (funkcja: fotoodmładzanie).

  • Przebarwienia (funkcja fotoodmładzenie):

Poprawa kolorytu i rozjaśnienie skóry.


  • Trądzik (funkcja fotoodmładzanie):

Regeneracja skóry, stymulacja odnowy komórkowej. Stymulacja włókien kolagenu i elastyny, wpływa na wygładzenie skóry.  

 

Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło