Cerri - Nextwave

Cerri - Nextwave

34 900,00 zł
Brutto
Profesjonalna fotoepilacja i fotoodmładzanie na każdą kieszeń ! Nextwave
Profesjonalna fotoepilacja i fotoodmładzanie na każdą kieszeń ! Nextwave to najnowszy model urządzenia IPL produkowanego przez renomowaną włoską firmę Cerri, która od 1958 roku wdraża nowe technologie. Wieloletnie doświadczenie producenta pozwoliło stworzyć aparat o znakomitych parametrach.

Nextwave to najnowszy model urządzenia IPL produkowanego przez renomowaną włoską firmę Cerri, która od 1958 roku wdraża nowe technologie.

Wieloletnie doświadczenie producenta pozwoliło stworzyć aparat o znakomitych parametrach.

Nextwave jest przeznaczony do zabiegów:

- fotoepilacji - usuwania owłosienia na twarzy i ciele dla fototypu 1,2 i 3

- fotoepilacji włosów jasnych

- fotoodmładzania

- zabiegów dla cer trądzikowych

- redukcji zmian pigmentacyjnych

- redukcji rumienia

- obkurczania naczyń krwionośnych

Atrakcyjna cena urządzenia umożliwia zaoferowanie zabiegów w przystępnych cenach dla klientów o różnej zasobności portfela. Dzięki Nextwave ekskluzywny zabieg fotoepilacji  jest dostępny dla szerszej grupy odbiorców,  tym samym pomaga w budowaniu korzystnego wizerunku firmy jako elastycznej i odpowiadającej na potrzeby różnych klientów.

Inwestując w jedno urządzenie można wprowadzić szeroki zakres usług odpowiadających na indywidualne potrzeby. Pozwala to na zdobycie i usatysfakcjonowanie większej ilości klientów z różnego typu problemami.

Urządzenie jest ekonomiczne w użytkowaniu i zapewnia szybki zwrot inwestycji.

Skorzystaj już teraz z dynamicznie rozwijającego się rynku usługfotoepilacji.

Nextwave wyposażony jest w ergonomiczną głowicę, co sprawia, że praca tym urządzeniem jest wyjątkowo komfortowa. Jej obszar oddziaływania na skórę wynosi ok. 10 cm2, dzięki czemu możemy znacznie skrócić czas zabiegu, oszczędzając także impulsy, co zmniejsza koszt eksploatacji.

Urządzenie jest dostarczane z dwoma filtrami 590-1000nm do epilacji i 620- 1000nm do fotoodmładzania oraz epilacji skóry delikatnej. Pozwala to na dostosowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta, z różnymi właściwościami skóry. Poprzez właściwy dobór parametrów podwyższamy skuteczności zabiegów.

Technologia światła pulsacyjnego Cerri oraz zastosowanie specjalnych filtrów sprawia, że zabiegi są wyjątkowo bezpieczne dla skóry i bezwzględne dla niepożądanych włosów, dzięki temu uzyskujemy gładką, nie podrażnioną skórę z zachowaniem skuteczności epilacji.

Dodatkową zaletą jest fakt, iż nie jest wymagane stosowanie preparatów schładzających,  dzięki temu obniżamy koszt eksploatacji.

Wraz z urządzaniem otrzymasz bezpłatnie cztery reduktory ograniczające emisję światła. Zawężenie pola emisji światła pozwala wykonać precyzyjny zabieg na mniejszych obszarach ciała np. wąsik i bikini, co ogranicza naświetlanie zbędnych powierzchni skóry.

Nextwave wyposażony jest w ciekłokrystaliczny ekran, czytelny panel sterowania oraz intuicyjne oprogramowanie co wpływa na łatwość obsługi i znacznie podnosi komfort pracy ponieważ nie wymaga skomplikowanych procedur.

Wymiana lampy następuje wraz z głowicą, co w znacznym stopniu ułatwia użytkowanie i

nie wymaga zaangażowania osób trzecich.


Niewielki rozmiar urządzenia pozwala swobodnie przemieszczać je, umożliwiając także świadczenie usług przez ?mobilne kosmetyczki?. Od dzisiaj można więc zaoferować także profesjonalne zabiegi IPL w domu u klienta lub współpracę z innymi salonami kosmetycznymi nie posiadającymi tej usługi w ofercie.

Opcjonalnie dostępna jest elegancka podstawa na kółkach, wyposażona w półki, na których można postawić kosmetyki i mieć do nich łatwy dostęp podczas zabiegu.


 

DANE TECHNICZNE
 

Emitowana częstotliwość : od 590 do 1000 nm.

-Zakres emisji przy zastosowaniu filtra pomarańczowego   590 nm (do usuwania owłosienia )- 590-1000nm

-Zakres emisji przy zastosowaniu filtra czerwonego 620nm (do usuwania owłosienia dla delikatnej skóry i fotoodmładzania  - 620 -1000nm

Obszar oddziaływania głowicy na skórę : ok 10 cm.2

Energia emitowana na całkowitą powierzchnię skóry poddaną zabiegowi: 85 J./impuls świetlny.

Żywotność Lampy: 10,000 impulsów świetlnych
Pobór mocy : 800 w.
Zasilanie : 230 v. - 50 Hz.

Całkowite wymiary aparatu bez podstawy: cm. 49 x 38,5 x 23,5 (wys)

IPL FOTOODMŁADZANIE

Proces - w efekcie fototermolizy (zamiana światła w ciepło) wytwarzanej przez światło IPL, następuje podgrzanie włókien kolagenowych,  a w następstwie ich skurczenie. Dochodzi do uporządkowania się struktur helis kolagenowych. Ponadto podwyższona temperatura oraz jej następstwa,  pobudzają aktywne komórki fibroblasty - które zaczynają procesy regeneracji i odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych oraz tworzenia się nowych komórek.Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło