Cerri CERRI - X-Body Advance SP

Cerri CERRI - X-Body Advance SP

92 700,00 zł
Brutto
Siła najskuteczniejszych energii w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i upływającym czasem.
Siła najskuteczniejszych energii w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i upływającym czasem. Innowacja: w jednym urządzeniu energie liposonikacji, fal radiowych, lipodermologii sferycznej, masażu subdermicznego

Siła najskuteczniejszych energii w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i upływającym czasem 

 

 

Innowacja: w jednym urządzeniu energie 

liposonikacji, fal radiowych, lipodermologii sferycznej, masażu subdermicznego 

 

 

 

Metoda X Body Advance polega na zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii i metod zabiegowych do wyszczuplania, zwalczania cellulitu oraz odmłodzenia i regeneracji skóry twarzy i ciała.

Siła liposonikacji, fal radiowych i unikalnej lipodermologii sferycznej działa na komórki tłuszczowe „rozpuszczając „ je i niszcząc” jednocześnie polepszając stan tkanek skóry poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny

 

 

X Body Advance to najbardziej komplety i profesjonalny system do walki z cellulitem, modelowania sylwetki i zabiegów odmładzających. Zastosowana metoda Lipodermologii sferycznej jest ewolucją masaży podskórnych. 

 

 

Lipodermologia sferyczna - Vacutonic

 

Lipodermologia sferyczna Vacutonic to rewolucyjny krok w masażu podskórnym. Polega ona na zastosowaniu rolek, kulek w połączeniu z pozytywną energią lasera terapeutycznego emitującego światło w zakresie 638 oraz 904 nanometrów oraz ultradźwięków.

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania tkanek poprzez stymulację światłem i ultradźwiękami. W kolejnym etapie zabiegu, tkanki poddane są mechanicznemu masażowi i działaniu lasera terapeutycznego. Fałd skórny zostaje zassany i jest masowany przez ruchy rolkujące. Wymienna głowica pozwala wykonać masaż posuwisty, wygładzający kulkami sferycznymi. Zabieg polecany w przypadku zbitych złogów cellulitu. Oba masaże stosujemy w zależności od tkanki, mogą być wykorzystane także naprzemiennie. 

 

Intensywny, rytmiczny masaż podskórny rozmasowuje twarde złogi cellulitu prowadząc do zmniejszenia obwodów ciała i redukcji skórki pomarańczowej. Działanie lipodermologii zostało zintensyfikowane dzięki oddziaływaniu na tkanki ultradźwięków ( sonomasażu ) oraz energii lasera miękkiego ( biostumulacji). 

 

Firma Cerri zrewolucjonizowała koncepcję masażu podskórnego poprzez połączenie tych energii z lipodermologią, do której zastosowano specjalne rolki sferyczne. Tkanki są poddane stymulacji światła, ultradźwięków, fałd skórny jest zasysany i dokładnie rozmasowany prowadząc do kształtowania sylwetki. 

 

Zaprogramowano 6 automatycznych aplikacji lasera miękkiego i ultradźwięków. 

 

 

Lipodermologię sferyczną Vacutonic możemy wykonać bezpośrednio na ciało z zastosowaniem aktywnych kosmetyków wyszczuplających lub w kombinezonie.

 

Specjalnie zaprojektowana końcówka jest owocem 8 lat badań podczas, których wypracowano odpowiednią głowicę, która pozwala wykonać zabieg bez napinania ramion kosmetyczki podczas pracy. Nakładki typu „clik” łatwo zdejmuje się i dezynfekuje. 

 

 

Zabiegi:

 

- redukcja cellulitu

- wyszczuplanie

- ujędrnianie

- drenaż limfatyczny

- sztywność karku

- napięcia mięśniowe

 

Lipodermologia sferyczna intensywnie rozmasowuje fałdu skórny prowadząc do rozluźnienia i rozbicia złogów cellulitu. W zależności od przypadku poleca się wykonać serię zabiegów lipodermologii samodzielnie lub w połączeniu z falami radiowymi lub liposonikacją. 

 

 

Liposonikacja – ciało

 

Liposonikacja jest metodą wykorzystującą ultradźwięki niskiej częstotliwości, które wywołują w tkankach efekt kawitacji, generując mikroskopijne bąbelki pary/gazu, które następnie implodują. Proces ten oraz energia wytwarzana podczas jego zachodzenia został wykorzystany do mobilizacji komórek tłuszczowych. W procesie liposonikacji tkanki tłuszczowe poddane są działaniu energii, która dosłownie ściska komórki tłuszczowe powodując uwalnianie się lipidów. Następuje także degradacja komórek tłuszczowych.

Te nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi są bezwzględne dla komórek tłuszczowych, prowadzą do zmniejszenia obwodów ciała i redukcji cellulitu.

 

Zabiegi:

- zmniejszenie i częściowe zniszczenie komórek tłuszczowych

- wyszczuplanie

- redukcja cellulitu

 

Dzień po lub 2 wykonać lipodermologię sferyczną. Po serii 8 zabiegów wykonać lipodermologię i / lub fale radiowe na ciało.

Stymulacja pracy układu limfatycznego, pobudza naturalny proces wydalania uwolnionych z komórek tłuszczowych lipidów po zabiegu liposonikacji oraz nadmiaru płynów i toksyn

 

 

Bipolarne fale radiowe –ciało i twarz

 

 

Energia fal radiowych wywołuje zjawisko diatermii. Włókna kolagenowe zostają podgrzane do temperatury około 43ºC powodując ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania ich struktur. Fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu oraz elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek.

Zwiększa się gęstość, elastczyność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Polepsza się odżywienie tkanek i natępuje odprężenie mięśni twarzy. 

 

 

Fale radiowe stosowane na ciało optymalizują aktywność tkanek, polepszają ich odżywienie oraz pomagają w naturalnym procesie spalania tkanki tłuszczowej. Są polecane także w przypadku cellulitu o zimnej tkance. Fale radiowe tonizują tkanki i wygładzają skórę pozwalając zachować na dłużej młodą, jędrną skórę. Fale radiowe pomocne są także w przypadku rozstępów ze względu na silne działanie regeneracyjne.

 

Dostępna jest specjalna głowica do zabiegów na ciało oraz na twarz.

 

Zabiegi:

- odmładzanie ciała i twarzy

- napinanie skóry 

- wyszczuplanie, redukcja cellulitu

- poprawa jędrności, gęstości skóry

- sztywność karku

- poprawa kolorytu skóry

- wspomaganie spłycania rozstępów

 

 

Masaż subdermiczny

 

Masaż jest stosowany do ujędrniania, zwiększania objętości biustu i pośladów oraz poprawy kształtu. 

Rytmiczny masaż zwiększa ukrwienie i przepływ substancji odżywczych to miejsc poddanych zabiegowi, w ten sposób biust i pośladki nabierają obfitszego kształtu.

Dostępne są 4 rodzaje nakładek co pozwala na dostosowanie ich do wielkości piersi/pośladków. 

 

 

 

 

Vacutonic na twarz

 

 

Specjalna głowica na twarz pozwala wykonać zabieg biostymulacji (tzw. laser miękki) oraz masażu vacum. Zabieg pobudza ukrwienie i dotlenienie komórek skóry, działa ujędrniająco i polepsza elastyczność skóry.

Masaż poleca się wykonać także na rozstępy w połączeniu z falami radiowymi. Zabieg na rozstępy wzmacnia tkankę łączną i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny co pomaga spłycić rozstępy. 

 

 

Zabiegi:

- zabiegi przeciwmarszczkowe

- działanie liftingowe

- ujędrnianie

- detoksykacja

- opuchlizna

- dotlenienie i odżywienie komórek skóry

 - działanie wspomagające przy rozstępach

 

Zabieg można połączyć z falami radiowymi.

 

CERRI – PONAD 50 LAT DOŚWIADCZENIA

 

GWARANTOWANE EFEKTY BIOLOGICZNE

 

Urządzenie posiada gotowe programy zabiegowe. Istnieje także możliwość programowania indywidualnych zabiegów i zapisywania ich na kartę pamięci. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

 

Dodatkową zaletą są głowice, których ergonomiczny kształt i lekkość zapewnia komfort pracy osobie obsługującej. 

 

 

X Body Advance pozwala wykonać skuteczne zabiegi na twarz i ciało dla każdej osoby w zależności od potrzeb i stanu skóry. Skomasowana siła i połączenie wielu energii gwarantuje znacznie lepsze efekty w porównaniu ze standardowymi zabiegami.

 

Dane techniczne:

Liposonikacja:

Częstotliwość ultradźwięków: 40KHz

Moc: 1,5W/cm2

Programy: dla różnych partii ciała

Fala radiowa: 450Khz

Lipodermologia sferyczna / vacutonic twarz, masaż subdermiczny:

Ciśnienie: 900 mmHg, 50 programów

6 aplikacji lasera miękkiego i ultradźwięków:

Ultradźwięki: 2MHz

Laser miękki: 638 i 904 nanometry

 

Pobór mocy: 1.100W

Zasilanie: 230V 50/60Hz

Wymiary całkowite z podstawą: cm: 50x56,2x110h 
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło