Cerri - Shapetonic

Cerri - Shapetonic

44 000,00 zł
Brutto
Shapetonic to pierwszy aparat emitujący fale radiowe (RF) i
Shapetonic to pierwszy aparat emitujący fale radiowe (RF) i biostymulujące prądy do ekskluzywnych zabiegów na twarz i ciało. Aparat pozwala wykonać zabiegi monopolarne i bipolarne ponadto manualne oraz automatyczne.

Pierwszy aparat emitujący  fale radiowe (RF)  i biostymulujące prądy  do ekskluzywnych zabiegów na twarz i ciało. Aparat pozwala wykonać zabiegi monopolarne i bipolarne ponadto manualne oraz automatyczne.
 
Shapetonic jest owocem ponad dwóch lat pracy i testów.  Zastosowanie innowatorskiej metody umożliwiło zwiększenie emisji energii, która  dociera wgłąb tkanek, z jednoczesnym zapewnieniem pełnego komfortu podczas zabiegów.
 
Technologia fal radiowych polega na kontrolowanej transmisji przyjemnej energii RF (fal radiowych) do tkanek. Zabieg  wywołuje  efekt  termiczny,  poprawia mikrocyrkulację. Fale radiowe stymulują zarówno tkanki powierzchowne, jak i głębiej położone, wywołują ich ogrzanie, dotlenienie oraz odżywienie.
 
Jednocześnie możesz wykonać zabieg RF na ciało i na twarz! Aparat automatycznie dostosowuje częstotliwość przy zabiegu na twarz i ciało!
 
ODMŁADZANIE I WYSZCZUPLANIE BEZ SKALPELA!


ZABIEGI SHAPETONIC:
 
Twarz: wygładzanie zmarszczek
 
Fale radiowe stosuje się w zabiegach regeneracyjnych, przeciwzmarszczkowych.  Pod wpływem fal radiowych tkanki “zwiększają” swoją objętość, twarz jest lepiej dotleniona, a zmarszczki stają sie mniej widoczne (efekt wypełniania zmarszczek).  Fale radiowe stymulują  fibroblasty do produkcji kolagenu.  Zwiększa się gęstość i napięcie skóry. Zmarszczki ulegają wygładzeniu,  poprawia się owal twarzy oraz  koloryt cery. Są to doskonałe zabiegi dla skór atroficznych, gdyż przywracają elastyczność i młody wygląd. W Shapetonic zastosowanie odpowiedniej  częstotliwości i mocy   pozwala uzyskać w krótkim czasie widoczne efekty. W większości przypadków efekty  zabiegu RF na twarz są widoczne już po 5/10 minutach. 
 
Zabieg wykonywany jest przy pomocy głowicy emitującej fale radiowe.  Dodatkowo można zastosować automatyczny lifting mikroprądami, który wzmacnia mięśnie.  Wzmocnione mięśnie  dodatkowo zwiększają swoją masę, a przylegająca skóra staje się lepiej napięta i gładsza.
 
Efekty:
  • wygładzenie zmarszczek
  • spłycenie zmarszczek wokół oczu
  • regeneracja - pobudzenie wytwarzania kolagenu
  • polepszenie gęstości skóry
  • poprawa napięcia, przywrócenie jędrności
  • poprawa owalu twarzy
  • poprawa kolorytu cery
 
Shapetonic pozwala wykonać także radioforezęw tym przypadku fale radiowe są zastosowane do polepszenia penetracji specjalnych  produktów kosmetycznych. Pod wpływem RF następuje stymulacja cyrkulacji, dotlenienia i polepsza się wchłanianie preparatów kosmetycznych. 
 
Ciało: wyszczuplanie, redukcja cellulitu
 
Fale radiowe stosowane na ciało są zalecane w przypadku zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych, modelujących sylwetkę, gdyż  polepszają  proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawiają stan skóry.  RF stymuluje zarówno tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów). Pod wpływem RF komórki tłuszczowe ulegają rozpuszczeniu, zmniejsza się  obwód ciała, a cellulit ulega wygładzeniu. Ponadto RF działa odmładzająco, stymuluje produkcję kolagenu i uelastycznia skórę.  RF może być stosowane także do zabiegów wellness, gdyż stymuluje układ limfatyczny,  cyrkulację i wpływa kojąco przy bólu mięśni.
 

Innowacja Cerri!  Siła 2 energi: 
 
W Shapetonic zastosowano innowacyjną metodę, która pozwala zastosować  podczas jednego zabiegu fale radiowe z prądami stymulującymi mięśnie. Zastosowanie tej metody daje doskonałe efekty w szybszym czasie. Ponadto aparat emituje jednocześnie prądy o różnych częstotliwościach: w zakresie 2-200Hz – pobudzenie mieści do pracy oraz w zakresie 1.000-4.000 Hz – stymulacja tkanek. Ta unikalna metoda dodatkowo  znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.
 
Fale radiowe emitowane są automatycznie przez specjalne elektrody samoprzylepne. Do elektrostymulacji także wykorzystujemy elektrody. Wystarczy przykleić oba rodzaje elektrod i ustawić parametry! Zabieg jest łatwy do przeprowadzenia, a obsługa aparatu prosta.  Możesz wykonać także tylko zabieg elektrostymulacji lub zabieg manualny RF stosując sondę.
 
Aparat posiada profesjonalne, gotowe programy, które mogą być modyfikowane
 
 Przykłady programów:
  • drenaż limfatyczny + RF
  • eletkrostymulacja + RF  
 
  • elektrolipoliza + RF
 
 
Aparat umożliwia wykonanie następujących zabiegów na ciało:
 
Elektrolipoliza: Celluit
 
Zabieg wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie gęstości masy tłuszczowej. Podczas zabiegu praca mięśni nie jest konieczna, gdyż biostymulujące prądy mają na celu oddziaływanie na tkankę tłuszczową i jej rozbicie.
 
Drenaż limfatyczny: Wellness, opuchlizna, wspomaganie wyszczuplania
 
Polecany przy problemach związanych z retencją wody i stagnacją przepływu limfy. Zabieg ulepsza przepływ limfy, substancji odżywczych, wpływa na eliminację toksyn i nadmiaru wody.  Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i polepszenie stanu skóry. Jest polecany jako zabieg pomocniczy i  komplementarny przy zabiegach wyszczuplających, niwelujących cellulit. Wskazany również  przy opuchliźnie, stagnacji limfy. 
 
Elektrostymulacja: wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, ujędrnianie
 
Zabieg wyszczuplający wpływa na na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie  mięśni.  Polecany także w przypadku zwiotczenia mięśni, utraty ich elastyczności. Zabieg pobudza mięśnie do intensywnej pracy  i modeluje sylwetkę. Jest również polecany przy utracie elastyczności, zwiotczeniu mięśni jako zabieg ujędrniający.  
 
Bezpieczeństwo: 
 
Energia RF jest bardzo intensywna. Pełna komputeryzacja oraz  system zabezpieczeń Shapetonic  gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega przegrzaniu tkanek.
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło