• -10%
  • Nowy

DIKSON DiksoPrime SuperVolume Szampon 300ml

36,65 zł
32,98 zł Zniżka 10%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szampon zwiększający objętość do włosów cienkich i pozbawionych objętości z polimerem z białek pszenicy, ryżu i ekstraktem z lilii wodnej.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

Pojemność: 300 ml

DIKSOPRIME to innowacyjny ekskluzywny system profesjonalnych zabiegów dla nowych DOZNAŃ SENSORYCZNYCH w salonie wraz z maksymalną wydajnością i z efektywnymi I trwałymi rezultatami do wykorzystania nawet w warunkach domowych. Dzięki funkcjonalnym i wysokiej jakości składnikom kosmetycznym, DIKSOPRIME oferuje ukierunkowane rozwiązania, aby sprostać wymaganiom poszczególnych potrzeb różnych typów i kondycji włosów. Dla uzyskania SUPER efektów!

DIKSOPRIME to prawdziwy profesjonalny system oparty na produktach najwyższej jakości, zaprojektowany i opracowany dla synergicznego używania krok po kroku ekskluzywny i wydajny. Każdy kuracja zawiera 3 podstawowe fazy:

  • 1 OCZYSZCZENIE: skutecznie oczyszcza włosy i skórę z osadów i zanieczyszczeń
  • 2 ODŻYWIENIE: intensywnie odżywia i nawilża, ułatwia rozczesywanie i zmiękcza
  • 3 WYKOŃCZENIE: zabieg kończący pomaga sfinalizować pożądaną stylizację (PIELĘGNACJA+STYLIZACJA )

Wygładzający szampon zapobiegający puszeniu się włosów trudnych do ułożenia, niesfornych i zbuntowanych z olejem kokosowym, argininą i białkiem ryżowym. Oczyszcza i nawilża włosy, pozostawiając je niesamowicie miękkie, pełne życia i lśniące. Eliminuje puszenie; dla uzyskania efektu włosów, które są gładkie i podatne na układanie.

Linia dla włosów puszących się, niezdyscyplinowanych i trudnych do ułożenia

24004100

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło