• -40%

Schwarzkopf OSiS+ Soft Texture - Sucha Odżywka w Sprayu 300ml

79,95 zł
47,97 zł Zniżka 40%
Brutto

Odżywka bez spłukiwania Schwarzkopf Professional Osis+ to prosty i szybki sposób regeneracji włosów, ma też wiele innych zalet.

Zbyt intensywne kosmetyki pielęgnacyjne mogą sprawić, że włosy staną się oklapnięte, a środki do stylizacji – pozostawiać resztki nawet po umyciu. Efekt? Ciężkie, pozbawione życia strąki. Aby temu zaradzić, oddaj się zasadzie „mniej znaczy więcej”. Sucha odżywka w sprayu Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Texture to lekkie jak leniwy obłok rozwiązanie, które oferuje pełnię wielofunkcyjności i jakości w jednej prostej aplikacji.

Wachlarz składników odżywczych, wśród których króluje oliwa z oliwek w suchej, uwodornionej formie, skutkuje intensywnym wygładzeniem, pozbywając się problemów z rozczesywaniem i puszeniem się. Podkręca atrakcyjną prezencję, dyscyplinując zbuntowane kosmyki. Sucha odżywka w sprayu Schwarzkopf Professional OSiS+ Soft Texture pozwala utworzyć warstwę ochronną, która skutecznie zabezpieczy pukle przed każdym wyzwaniem dnia codziennego. Nie musisz budować piękna od podstaw – odkryj, jak wiele masz go w sobie naturalnie!

Sposób użycia: Rozpyl spray na suche włosy. Pozostaw na chwilę do wchłonięcia, a następnie zdefiniuj stylizację, na którą masz ochotę. Wypróbuj również nabłyszczające serum do włosów puszących się Schwarzkopf Professional OSiS+ Magic Finish Anti-Frizz Shine Serum.

2391902

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Spray
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
wszystkie
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Suchy szampon
Pojemność
300ml

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło