• -25%

Matrix SoRED Socolor.beauty Farba 90 ml

47,97 zł
35,98 zł Zniżka 25%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Matrix Socolor Beauty to krem do trwałej koloryzacji stworzony w oparciu o doświadczenie lidera na rynku kosmetyków fryzjerskich w USA - firmę Matrix.

SR Kolor

Matrix Socolor Beauty to krem do trwałej koloryzacji stworzony w oparciu o doświadczenie lidera na rynku kosmetyków fryzjerskich w USA - firmę Matrix.

Matrix Socolor Beauty to:

  • zaawansowana technologia
  • długotrwały efekt ochrony koloru i lśniące włosy
  • trwałe działanie pielęgnacyjne
  • intensywność koloru aż do 20 myć włosów
  • przyjemny owocowo - kwiatowy zapach.

Niezwykła moc kompleksu pielęgnacyjnego

Matrix So Color Beauty zawiera lekki kompleks pielęgnacyjny Cera-Oil składający się z Kompleksu Ceramidowego, Polimerów HexaForce i Naturalnego Olejku Jojoba. Pielęgnujące polimery kationowe odżywiają włosy w czasie koloryzacji działając od wewnątrz i na zewnątrz struktury włosów. Przeprowadzone przez Grupę L’Oréal testy Socolor Beauty dowiodły, że polimery pozostają na włosach nawet po wielokrotnym myciu włosów działając na różne warstwy struktury włosa. Dzięki temu Socolor Beauty Matrix Socolor Beauty SoRed, farby do trwałej koloryzacji, 90ml Beauty sprawia, że włosy wyglądają zdrowo, a głębokie działanie pielęgnacyjne przedłuża intensywność koloru.

SoRed Socolor Beauty to krem pielęgnacyjny do trwałej koloryzacji przeznaczony przede wszystkim do tworzenia czerwonych pasemek. Posiada cechy boostera koloru nadając mu większą intensywność, a jednocześnie może być stosowany do tworzenia żywych, czerwonych pasemek na bardzo ciemnych włosach naturalnych i farbowanych.

Sposób użycia: 

Proporcja mieszanki - 1:1. W niemetalowej miseczce zmieszać 90 ml farby SoRed z 90 ml oksydantem 3,6,9 lub 12%. Czas trzymania mieszanki 35-45 minut.

Czas trzymania jest orientacyjny i może się różnić w zależności od rodzaju włosa, odbytych koloryzacji i jego podatności na farbowanie czy rozjaśnianie.
UWAGA! Z farbą nie jest sprzedawany oksydant. Nie zapomnij zakupić oksydant do farby! Bez tego farba nie zadziała!

MATRIX9643

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Farby
Pojemność
0 - 249 ml
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło