• -25%

Matrix Light Master, puder do rozjaśniania i dekoloryzacji, 500g

126,08 zł
94,56 zł Zniżka 25%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

MATRIX LIGHT MASTERBEZPYŁOWY PUDER ROZJAŚNIAJĄCY  Szybko działający, bezpyłowy puder rozjaśniający.  Posiada właściwości ochronne dzięki zawartości Panthenolu.  Produkt uniwersalny, odpowiedni dla wszystkich technik.

Specyfik sprawdzi się zarówno podczas całościowego rozświetlenia, jak i balejażu czy tworzenia fantazyjnych pasemek.

Puder gwarantuje skuteczne rozjaśnianie oraz dekoloryzację kosmyków nawet o osiem poziomów. Pantenol zawarty w składzie zapobiega niszczeniu włosów, dzięki czemu po zabiegu są miękkie, gładkie i intensywnie błyszczące. Nie musisz obawiać się o stan swojej fryzury po chemicznej ingerencji.

Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do profesjonalnego użytku przez doświadczone salony fryzjerskie.

Silny rozjaśniacz w pudrze o szybkim działaniu z odżywczym Pantenolem

Rozjaśniacz w formie pudru pozwala na rozjaśnienie włosów i dekoloryzację nawet do 8 poziomów.
Nie stosować bezpośrednio przy skórze głowy z utleniaczem o stężeniu wyższym niż 6%. Stosować wyłącznie z zalecanymi utleniaczami o stężeniu nie wyższym niż 12%.
Nie stosować do dekoloryzacji brwi, rzęs lub w celu odmiennym niż dekoloryzacja włosów. Podczas zabiegu stosować rękawice ochronne. Nie stosować na włosach bardzo cienkich i wrażliwych, bezpośrednio po ondulacji i trwałym prostowaniu włosów oraz po koloryzacji henną lub progresywnej.

  • Do balejażu odpowiednia jest gęstsza konsystencja do której sporządzenia potrzebujemy oksydantu i pudru w proporcji 1:1, gdzie zalecane stężenia oksydantu wynoszą 3,6,9,12%, a ilości składników mieszanki to 15g pudru i 15ml wybranego utleniacza.
  • W przypadku stosowania folii, przy lub z dala od skóry głowy należy użyć lżejszej konsystencji mieszanki, gdzie proporcje wynoszą 1:2 - odpowiednio 15g pudru i 30ml utleniacza.
  • Stosując na całość włosów nie używać źródła ciepła i nie zakrywać włosów.
Pozostawić na włosach w temperaturze pokojowej na max. 50 minut, aż do uzyskania pożądanego poziomu rozjaśnienia. Dobrze spłukać, pilnując, by produkt nie spływał po skórze klientki. Chronić oczy.
 
Pojemność: 500 gram
E3779100

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Rozjaśniacze
Gramatura
500g i powyżej
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło