• -20%
  • Nowy

Loreal Professionnel SCALP ADVANCED SERIOXYL SERUM ZAGĘSZCZAJĄCE WŁOSY 90 ML

171,22 zł
136,97 zł Zniżka 20%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Loreal Professionnel SCALP ADVANCED SERIOXYL SERUM ZAGĘSZCZAJĄCE WŁOSY 90 ML

Aminexil Advanced Profesjonalne serum przeciw wypadaniu włosów - aktywator przeciw wypadaniu włosów zostało stworzone z myślą o osłabionych włosach skłonnych do wypadania. To lekkie serum zmniejsza wypadanie włosów i wzmacnia włókno, dla pełniejszych i mocniejszych włosów. Wyniki po 6 tygodniach*. *Badanie kliniczne z udziałem 130 osób w ciągu 6 tygodni. [

Profesjonalne serum zawiera skoncentrowane dermatologiczne składniki aktywne, którę zagęszczają przerzedzone włosy. Codzienne stosowanie tego lekkiego serum pomaga zwiększyć ich liczbę.

Gęstsze włosy w 6 tygodni*.

*12-tygodniowe badanie kliniczne z udziałem 79 kobiet.

Przyczyny problemów skóry głowy

Skóra głowy, ze względu na swoją złożoną strukturę, jest podatna na problemy trychologiczne. Utleniające się sebum oraz mikropęknięcia na powierzchni skóry głowy, prowadzą do utrzymującego się błędnego koła, które trudno przerwać.

Ultrasilne substancje aktywne

Dzięki zawartości składnika Stemoxydina w stężeniu 5% oraz Resweratrolu, produkt pomaga utrzymać prawidłową pracę komórek macierzystych oraz optymalizuje cykl życia włosa, usprawniając odnowę mieszków włosowych oraz pobudzając wzrost zagęszczenia włosów.

Stworzony przez fryzjerów, zatwierdzony przez dermatologów

Wyjątkowe serum stworzony we współpracy z trzema fryzjerami:

• Vivek Shyam Bhatia z Indii - mistrz w dziedzinie balejażu i koloryzacji,

• Jimmy Jiang z Chin - fryzjer, specjalista w dziedzinie trwałej ondulacji i zabiegów na skórę głowy,

• Takku Orii z Japonii - najwyższej klasy ekspert w dziedzinie skóry głowy.

Profesjonalne wskazówki

Formuła wrażliwa na światło. Aby uzyskać optymalne rezultaty, stosuj produkt wieczorem na zakończenie pełnej pielęgnacji włosów.

Sposób użycia

Nanieś produkt równomiernie na całą skórę głowy (najlepiej wieczorem, po osuszeniu włosów ręcznikiem). Podziel włosy na 4 sekcje i spryskaj każdą z nich 6 razy. Delikatnie wmasuj opuszkami palców. Nie spłukuj.

E3871800

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło