• -20%
Loreal Mythic Oil Huil Original 100ml

Loreal Mythic Oil Huil Original 100ml

112,73 zł
90,18 zł Zniżka 20%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dzięki formule zawartej w olejku Loreal Mythic Oil, na którą składają się dwa olejki, z avokado i pestek winogron, Twoje włosy staną się idealnie odżywione i pełne blasku.

Dzięki formule zawartej w olejku Loreal Mythic Oil, na którą składają się dwa olejki, z avokado i pestek winogron, Twoje włosy staną się idealnie odżywione i pełne blasku. Olejek avocado zawiera w sobie bogactwo witamin: A, B1, B2, D a także kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6. Jest on naturalnie lekki, przez co nie obciąża włosów, a dzięki jego wartościom odżywczym włosy są bardziej rozświetlone i zdrowsze.

Olejek z pestek winogron cechują przede wszystkim wartości odżywcze i przeciwutleniające, zawiera także kwasy tłuszczowe, w tym linolowy. Kosmetyk naturalnie dostosowuje się do każdego rodzaju włosów, dyscyplinuje je i nadaje im blask.

Sposób użycia:

W zależności od długości i rodzaju włosów nałożyć na dłoń 1 lub 2 porcje produktu. Natępnie delikatnie wmasować w suche lub mokre włosy. Ułożyć włosy wedle uznania. W przypadku kontaktu kosmetyku z oczami natychmiast przepłukać wodą.

LOREAL 245463

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Olejki i serum do włosów
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
Włosy suche
Fryzjerstwo: wiodące składniki
Olejki
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Nawilżenie
Fryzjerstwo: wykończenie
Błyszczące
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło