• -20%

Loreal SE METAL DETOX pielęgnacja przed szamponem wzmacniająca włosy 250ml

111,01 zł
88,81 zł Zniżka 20%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Metal Detox pielęgnacja przed szamponem wzmacniająca włosy 250ml

Metal Detox jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o kondycję swoich włosów, zwłaszcza gdy są one narażone na działanie szkodliwych substancji chemicznych, metali ciężkich czy też zanieczyszczeń środowiska. Po zastosowaniu tego produktu włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Metal Detox pielęgnacja przed szamponem wzmacniająca włosy

Pojemność: 250ml

Aby zapobiec nadmiernemu wchłanianiu wody z metalami, L'Oréal Professionnel Paris opracował pielęgnację przed szamponem – wzmocnienie gamy Metal Detox. To twój codzienny rytuał, dedykowany dla wszystkich rodzajów włosów. Dzięki opatentowanej technologii Glicofiller zapobiega nadmiernej absorpcji wody pełnej metali i uzupełnia mikropęknięcia na powierzchni włosa oraz dogłębnie wnika we włosy i wypełnia je aż do poziomu kory.

Pierwszy krok dla uzyskania kompletnej pielęgnacji w domu

W wyniku codziennych działań, takich jak zabiegi chemiczne, stylizacja przy użyciu wysokiej temperatury czy promieniowanie UV, na powierzchni włosów powstają mikropęknięcia, a w korze włosa ubytki. To powoduje, że włosy stają się porowate i absorbują dwukrotnie większą ilość wody wraz z metalami w niej zawartymi.

Porowatość włosów można zaobserwować na 2 poziomach. Na powierzchni włosa - gdy łuski są otwarte, uniesione lub występują mikrouszkodzenia spowodowane codziennymi działaniami, nawet 2x więcej wody z zawartymi w niej metalami może wnikać do wnętrza włosa. W korze włosa - w wyniku uszkodzeń mogą powstać ubytki wewnątrz włosa, co prowadzi do większego wchłaniania wody z zawartymi w niej metalami. Im bardziej włosy są porowate, tym więcej absorbują wody z zawartymi w niej metalami, co z kolei prowadzi do większej ilości złamań włosów.

Stop łamaniu się włosów i zmianie koloru

Pielęgnacja przed szamponem Metal Detox to 99% mniej złamań włosów* oraz przedłużenie trwałości ich koloru**. Pielęgnacja nawilża, wygładza i dodaje włosom miękkości. Dogłębne wnikanie i długotrwała skuteczność przeciwdziała porowatości nawet bardzo zniszczonych włosów.* Natychmiastowo ułatwia rozczesywanie, pozostawiając wypełnione, bardziej puszyste, zdrowsze pasma.

Sposób użycia:

  1. Podziel mokre włosy na 2 sekcje. Nałóż od 2-4 pompek produktu, w zależności od długości włosów.
  2. Wmasuj produkt w długości i końce przez około 2 minuty, aż pojawi się lekka piana.
  3. Nie spłukuj.
  4. Jeśli stosujesz technikę warstwowego nakładania produktu nałóż szampon bezpośrednio na Pielęgnację przed szamponem Metal Detox, następnie spłucz i zastosuj maskę oraz olejek Metal Detox.
E4123900

Opis

Pojemność
250-499ml

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło