• -18%

MATRIX BIOLAGE FULLDENSITY STEMOXYDIN Ampułki do włosów 10x6ml

143,30 zł
117,51 zł Zniżka 18%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania Biolage Advanced FullDensity dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują.

Twoim problemem są cienkie, nadmiernie wypadające włosy? Zagęszczająca kuracja Biolage Full Density to profesjonalny kosmetyk w formie ampułek, który wzmacnia włosy i hamuje wypadanie. Kosmetyk pobudza mieszki włosowe do pracy i stymuluje wzrost mocnych włosów, a przy tym przedłuża cykl ich życia. Dlatego dzięki stosowaniu tej kuracji, włosów jest więcej i stają się grubsze. Poprzez specjalnie dobrane składniki aktywne ampułka dba również o skórę głowy. A zdrowy skalp to podstawa w walce o zdrowe i silne włosy.

Spektakularne działanie kuracji zagęszczającej włosy Biolage Full Density:

wzmacnia

stymuluje włosy do wzrostu

przedłuża cykl życia włosa

odżywia

zagęszcza

zwiększa objętość

do włosów wypadających, słabych i cienkich

Zdecydowanie wzmocnione włosy

Kojarzysz Roszpunkę? To bajkowa długowłosa blondynka uwięziona w wieży. Jej atrybutem są włosy tak mocne, że były w stanie unieść człowieka. Marzysz, by i Twoje pasma były silne i zdrowe? Jednak są cienkie i wypadają? Załamujesz już ręce, bo dotąd żaden kosmetyk nie wyeliminował tego problemu długotrwale? Zastosuj kurację zagęszczającą do włosów cienkich i wypadających Biolage Full Density, która dogłębnie odżywi pasma. Te dobroczynne ampułki pobudzą Twoje włosy do wzrostu, stymulując mieszki włosowe. W dodatku przedłużą cykl życia włosa i zadbają o skórę głowy. Dzięki temu Twoje włosy nie będą wypadać i wyraźnie się zagęszczą.

Zachwycająca objętość

Dodatkową korzyścią stosowania ampułek Biolage jest zwiększenie objętości włosów. Wzmocnij swoje włosy i ciesz się mocnymi, zdrowymi pasmami. Zachwycaj objętością. Użyj kuracji zagęszczającej do włosów cienkich i wypadających Biolage FullDensity, zawierającej naturalne składniki, sprzyjające delikatnym włosom.

Sposób użycia:

Rozprowadź zawartość ampułki na skórze głowy. Wmasuj okrężnymi ruchami, co dodatkowo pobudzi cebulki włosów do wzrostu. Pozostaw bez spłukiwania. Dla najlepszych efektów stosuj codziennie przez trzy miesiące.

Pojemność: 10 x 6 ml

Właściwości:

  • zwiększa gęstość i grubość włosów
  • poprawia jakość i strukturę włosów
  • zapobiega łamaniu się włosów
  • aktywuje czynność korzeni włosów

Sposób użycia:
Nanieś na włosy osuszone ręcznikiem. Nie spłukuj. Ułóż włosy w zwykły sposób.

E3921100

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Ampułki do włosów
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
Włosy cienkie i delikatne
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Porost włosów
Pojemność
0 - 249 ml

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło