• -49,00 zł

LONDA PROFESSIONAL FORM N/R Płyn do trwałej ondulacji 1000ml

124,11 zł
75,11 zł Zniżka 49,00 zł
Brutto

Płyn do trwałej Londa Form N/R służy do nadania struktury włosom normalnym i trudno uzyskującym skręt. Płyn Londa tworzy skręt i objętość utrzymującą się do 6-8 tygodni. Zaleca się stosowanie na włosy niepoddawane zabiegom chemicznym, jednak dopuszczalny jest udział pasemek do 30%.

  • Nadaje trwałe, naturalne fale
  • Zwiększa objętość włosów
  • Unosi je i pogrubia
  • Efekt utrzymuje się przez 6-8 tygodni
  • Chroni włókna przed uszkodzeniami

Płyn ma delikatną, bezpieczną formułę Aqua Care Complex, która sprawia, że włosy zachowują dobrą kondycję. Składniki aktywne chronią włosy przed przesuszeniem, zwiększają ich objętość oraz unoszą fryzurę. Płyn nadaje skręt, lecz jednocześnie chroni włókna przed uszkodzeniami, zwiększa ich elastyczność i dodaje im blasku.

Sposób użycia: Płyn nałożyć na umyte, wilgotne włosy nawinięte na wałki do trwałej. Czas trzymania produktu na włosach zależy od pożądanego stopnia skrętu. Płyn należy dokładnie spłukać z włosów i utrwalić utrwalaczem do trwałej ondulacji Londa.

Rezultat: Naturalnie skręcone, zdrowe włosy o pełnej strukturze.

Dla najlepszych efektów rekomendujemy stosowanie produktów Londa przed i po trwałej ondulacji.

Londa Professional jest częścią międzynarodowej grupy Wella. W jej ofercie znajdują się produkty dobrze znane w świecie fryzjerskim – profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Londa Professional ma także bogate zaplecze doradczo-szkoleniowe dla partnerskich salonów fryzjerskich.

LONDA000

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło