SAKURA FOTEL SKŁADANY RELAX Z MASAŻEREM SZARY

SAKURA FOTEL SKŁADANY RELAX Z MASAŻEREM SZARY

1 699,98 zł
Brutto

Sakura to jakość, która zachwyca

Marka Sakura powstała aby tworzyć najwyższej jakości fotele masujące, które zadowalać będą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Fotele masujące Sakura to komfort i dbałość o zdrowie w jednym. Są też doskonałe dla relaksu i medytacji. Doceniane przez użytkowników w całej Europie podnoszą jakość życia każdego z nich.

Najwyższa jakość i komfort

Tapicerka mebla wykonana została z najwyższej jakości materiałów, a profile fotela stworzone zostały z naturalnego drewna, gwarantując najwyższą jakość i niezawodność. Jest to fotel, który zaprojektowany został, aby służyć ci w jak najlepszy sposób. Można go regulować, ustawiając właściwą dla siebie pozycję. Przydatna kieszeń na pilot sprawi, że nie będziesz musiał szukać go lub martwić się o jego upadek. Dzięki temu, że jest składany, nie będzie zawadzać miejsca i łatwo będzie można go transportować.

Stworzony dla idealnego wypoczynku

Komfortowy model Relax pozwoli tobie na miły wypoczynek po całym dniu pracy. Z pewnością docenisz też w nim funkcję podgrzewania siedziska, zwłaszcza podczas zimniejszych dni. Wystarczy się rozgościć i włączyć tryb masujący poprzez pilot. Gdy masaż się zacznie po prostu zrelaksuj się, zamknij oczy lub pooglądaj coś ciekawego. Fotel Sakura Relax szybko stanie się twoim ulubionym towarzyszem w chwilach wypoczynku. Bez względu na to, czy będzie to krótka lub długa chwila, twoje ciało odwdzięczy ci się pełniejszym poczuciem rozluźnienia i wewnętrznego spokoju.

ACTIVESHOP
133160

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło