• Nowy

PAKIET Dikson Illaminaction Kit - Laminacja włosów - 1 x Duży Zestaw, 4 x Mały zestaw + 1 x mały zestaw GRATIS

1 450,00 zł
Brutto

PAKIET Dikson Illaminaction Kit - Laminacja włosów - 1 x Duży Zestaw, 4 x Mały zestaw + 1 x mały zestaw GRATIS  Rabat wyłącznie dla Salonów Fryzjerskich . zarejestruj się i wyślij mail na mm@dcdpaznokcie.pl ( NIP i mail z rejstracji) zmienimy status

Czym jest laminacja?
Laminowanie włosów to proces, który nadaje włosom nie tylko strukturę i puszystość, ale także niezwykły połysk dla uzyskania „efektu lustra”. 
 
Jak to działa?
Przestrzeń pod łuskami włosa wypełniona jest substancjami bioproteinowymi niesionymi przez naturalny olej, który dzięki „szokowi” pH wywołanemu przejściem z fazy alkalicznej do
ekstremalnie kwaśnej błyskawicznie wzmacnia łodygę włosa od nasady aż po końce, uszczelniając skórki. Następnie stosowane jest ciepło, aby aktywować zewnętrzną warstwę ochronną, która
wygładza i uszczelnia łuski włosów, zapewniając im „lustrzane” DZIAŁANIE ROZŚWIETLAJĄCE, które przywraca włosom blask, nadając im zdrowy, pełen życia i odbijający światło połysk niemożliwy do uzyskania kiedykolwiek wcześniej.
 
Czym jest technologia Termoaktywnego biopeptydu?
Technologia Thermo-Active oparta na biopeptydach (substancje składające się z dwóch lub więcej aminokwasów, które w połączeniu tworzą proteiny) oraz fluidyzujących olejach,
aktywowana jest pod wpływem ciepła i tworzy na łuskach „lamelarną” powłokę, która sprawia, że włos staje się elastyczny zwarty i lśniący dając efekt wygładzenia odbijającego światło.
 
Czy laminowanie jest tym samym, co zabieg restrukturyzacji.?
Zabieg restrukturyzujący nadaje włosom teksturę i dostarcza substancji białkowych, które je wypełniają, przywracając włosom zniszczonym i łamliwym odpowiedni budulec. Jego głównym celem jest nadanie włosom tonacji poprzez dodanie białka, które wzmacnia ich strukturę. Laminowanie ukierunkowane jest na wszystkie warstwy włosów, szczególnie zewnętrznej części trzonu włosa:
- pod łuskami włosów, dostarczając im protein, które nadają włosom ton i puszystość; - na łuskach włosów, uszczelniając nagromadzone białko i tworząc płytkowatą powłokę, która po aplikacji ciepła działa jak lustro: prawdziwe nabłyszczająco-spulchniające działanie.
 
Dlatego system laminowania ma większy potencjał niż kuracja restrukturyzująca: w rzeczywistości jest to idealny zabieg do włosów zniszczonych i matowych, nadający im to, czego potrzebują, aby były pełniejsze i bardziej lśniące, lecz także dla osób, które chcą, aby ich włosy wyglądały wyjątkowo gładko i błyszcząco, dla uzyskania efektu WOW.
 
ZESTAW DUŻY: Profesjonalny system laminowania:
Krok 1 - Illaminaction szampon polaryzujący do laminacji pH 5,5 - 1000 ml
Etap 2 – Illaminaction alkalizujący primer przygotowujący pH 7 – 300 ml
Krok 3 - Illaminaction koncentrat do laminowania pH 2,3 - 1000 ml
Krok 4 – Illaminaction uszczelniacz łusek włosa pH 3,5 - 200 ml
Krok 5 – Illaminaction końcowa faza - efekt lustrzany 80 ml
 
Illaminaction – krok 1°
Polaryzujący Szampon do laminacji pH5.5 1000ml
OPIS PRODUKTU: dokładnie i delikatnie oczyszcza włosy, dzięki specjalnemu działaniu kationowemu, które wychwytuje i usuwa nagromadzone zanieczyszczenia, osady i wszelkie substancje,
które blokują oddychanie włosa, powodując, że wyglądają one na brudne i matowe. Szampon przeznaczony jest do przygotowania włosów do przyjęcia substancji zawartych w zabiegu
Illaminaction.
SPOSÓB UŻYCIA: nałożyć na mokre włosy i dobrze wmasować. Spłukać i nałożyć ponownie. Częściowo wysuszyć
 
 
Illaminaction – krok 2°
Alkalizujący Primer przygotowujący pH 7 300 ml
OPIS PRODUKTU: PRIMER przygotowuje włosy do procesu alkalizacji protein, podczas którego włosy są nasycane odżywkami uzupełniającymi. Formuła o pH 7 pomaga otworzyć łuski bez uszkadzania struktury włosa.
SPOSÓB UŻYCIA: po umyciu szamponem częściowo wysusz włosy, aby pozbyć się nadmiaru wody i równomiernie spryskaj Primer na całej długości wraz z końcówkami. Wmasuj i delikatnie przeczesz. Nadmiar produktu usuń suszarką do włosów, a następnie przystąp do Laminacji.
 
Illaminaction – krok 3° 
Koncentrat laminujący pH 2.3 1000 ml
OPIS: termoaktywny skoncentrowany krem o podwójnym działaniu regenerującym i laminującym, wzbogacony wysokocząsteczkowymi Biopeptydami dostarczanymi przez Olej Kokosowy, o działaniu upłynniającym, odżywia i zmiękcza włosy, jednocześnie zapewniając strukturę proteinową. Jego specjalne kwaśne pH natychmiast uszczelnia łuski, zapewniając bardziej ukierunkowane działanie uzupełniające i regenerujące, tworząc ochronną warstwę zewnętrzną. Specjalna technologia termoaktywna, wzmocniona kwasem hialuronowym i witaminą E, uszczelnia proces laminowania na łuskach, zapewniając lśniący i jednolity efekt „lamelarny”.
SPOSÓB UŻYCIA: po nałożeniu podkładu na każde pasmo nałożyć pędzlem odpowiednią ilość Koncentratu Laminującego. Delikatnie wmasować w łuski, aby produkt wchłonął się, a następnie przeczesać grzebieniem o grubych zębach, aby wzmocnić działanie uszczelniające pH. Nałożyć na włosy czepek i umieścić pod źródłem ciepła na 10 minut. Następnie spłukać.
 
 
Illaminaction – krok 4°
Uszczelniacz łusek włosa do laminacji pH 3.5 200 ml
OPIS: płynny krem termoaktywny, który uzupełnia działanie laminujące podczas suszenia i wyciągania włosów na szczotce, pozostawiając włosy elastyczne, zwarte i miękkie. Chroni przed wysoką temperaturą, nakładając płytkowatą powłokę na powierzchnię włosa, zapewniając efekt „lustrzanego” rozświetlania, sprawiający, że włosy wyglądają zdrowo, są pełne życia i odbijają światło.
SPOSÓB UŻYCIA: rozpylić równomiernie na całej długości wraz z końcami, a następnie wysuszyć. Użyć prostownicy, aby uzyskać jeszcze bardziej błyszczący efekt.
 
Illaminaction – krok 5°
Wykończenie spray – efekt lustrzany z filtrem UV 80ml
OPIS : laminujący lekki sublimator, który wzmacnia i ożywia blask włosów nadając im promienny efekt. Specjalne mikrocząsteczki rozświetlające wzmocnią blask włosów efektem lekkości, zapobiegając obciążeniu i opadaniu włosów w dół.
SPOSÓB UŻYCIA: spryskiwać suche włosy nawet kilka razy dziennie.
 
Efekt laminacji Illaminaction utrzymuje się 6 to 8
tygodni przy domowym wykorzystaniu produktów podtrzymujących
 
Krok 1 Umyj włosy Szamponem Polaryzującym. Wysusz włosy suszarką częściowo
 
Krok 2. Rozpyl Primer równomiernie na długości i końcówkach. Delikatnie wmasuj i przeczesz. Usuń nadmiar produktu
 
Krok 3. za pomocą pędzla nałóż koncentrat do laminowania na każde pasmo. Delikatnie wmasuj w łuski, aby produkt wchłonął się, a następnie przeczesz szerokim grzebieniem. Załóż czepek i
umieść pod źródłem ciepła na 10 minut. Następnie spłucz.
 
Krok 4. Rozpyl równomiernie na długości i końcach włosów i wysusz. Użyj prostownicy
 
krok 5. Rozpylaj równomiernie na suche włosy nawet kilka razy dziennie
 
Zabieg wykonywany w salonie.
 
Zabieg laminacji Illaminaction może być wykonany Bezpośrednio po zabiegu koloryzacji:
usuń krem koloryzujący, spłukując włosy po koloryzacji i przystąp do laminowania, zaczynając od kroku 1.
_______________________________
 
 
ZESTAW MAŁY: Profesjonalny system laminacji, domowa kuracja podtrzymująca efekt:
- Krok 1 - Illaminaction Szampon Polaryzujący do Laminacji pH 5,5 - 300 ml
- Krok 2 - Illaminaction Koncentrat do laminowania a pH 2,3 - 300 ml
- Krok 3 - Illaminaction Uszczelniacz łusek włosa pH 3,5 - 200 ml
- Krok 4 - Illaminaction Wykończenie - Efekt lustra w sprayu - 80 ml
 
DOMOWA KURACJA PODTRZYMUJĄCA
Krok 1 Umyć włosy Szamponem Polaryzującym. Częściowo podsuszyć włosy
 
Krok 2. Za pomocą pędzla nałóż koncentrat do laminowania na każde pasmo. Delikatnie wmasuj w łuski, aby produkt wchłonął się, a następnie przeczesz szerokim grzebieniem. Nałóż
czepek i pozostaw na 10 minut. Następnie spłucz.
 
Krok 3. Rozpyl spray równomiernie na całej długości i końcówkach, wysusz. Użyj prostownicy
 
Krok 4. Rozpylaj
równomiernie na suche włosy kilka razy dziennie
 
 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło