• -5%

Dikson Pakiet Promocyjny 4x Dikson szampon Argabeta 500 ml

205,55 zł
195,27 zł Zniżka 5%
Brutto

Zawiera 4 szt. szamponów Dikson Argabeta 500 ml (po 1 sztuce z każdej linii) + dowolny rodzaj szamponu Dikson Argabeta 250 ml gratis!

Dikson Color Farba w kremie do koloryzacji

Koloryzacja z utlenianiem do włosów, produkt w postaci zapachowego kremu z ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych, kwasu hialuronowego i oleju konopnego.

0% Etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES)

0% Parabenów.

Działanie:

Dzięki specjalnym substancjom koloryzującym pokrywa perfekcyjnie siwe włosy, również te oporne na farbowanie, gwarantując właściwą równowagę między przejrzystością koloru a naturalnym rezultatem.

Technologia:

- Działanie pielęgnujące: Cenne substancje kosmetyczne zwarte w kremowej bazie sprawiają, że ma ona pielęgnacyjne działanie na włosy.

- Działanie wzmacniające i rozświetlające: Kwas hialuronowy i olej konopny nawilżają i rozświetlają włosy.

- Działanie związane z pewnością uzyskania pożądanego koloru: Nowa formuła o wielobarwnym potencjale z molekułami koloryzującymi nowej generacji, które w związku z ich podobieństwem do keratynowej struktury włosa intensyfikują finalny, bardzo naturalny kolor, sprawiając że jest świetlisty i bardzo trwały.

- Działanie równoważące koloryzację: Nowa aktywna formuła umożliwia molekułom koloryzującym lepsze wnikanie w strukturę włosów, gwarantując właściwą równowagę bez oddziaływania na fizjologię włosa.

- Działanie kryjące: Zastosowanie nowoczesnej technologii i specjalistycznych substancji koloryzujących gwarantuje perfekcyjne pokrycie siwych włosów, również tych opornych na farbowanie oraz właściwą równowagę między przejrzystością koloru a naturalnym rezultatem.

Substancje aktywne: roślinne komórki macierzyste, kwas hialuronowy i olej konopny.

Pojemność 120 ml

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło