Dikson Argabeta Repair vegKeratin Maska 250 ml - Maska regenerująca do włosów zniszczonych i po koloryzacji

44,83 zł
Brutto

Maska regenerująca do włosów zniszczonych i po koloryzacji

Maska regenerująca do włosów zniszczonych i po koloryzacji

Korzyści wynikające ze stosowania produktu:

Skoncentrowana maska z dodatkiem hydrolizowanych protein ryżu i soi (keratyna roślinna) odżywia i regeneruje włosy, nadając im ich naturalny kolor i objętość.

Jest idealnym produktem do stosowania po zabiegach z użyciem substancji chemicznych, pomaga utrzymać efekt przez długi czas i przywrócić włosom zdrowy, naturalny wygląd.

Opracowany z zastosowaniem:

Hydrolizowanych protein ryżu i soi (keratyna roślinna)

Bez dodatku silikonu i sztucznych barwników. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani takich, do których wytworzenia były wykorzystywane zwierzęta.

Działanie:

Regeneracja

Wzmacnianie

Keratyna roślinna zwana fitokeratyną zbudowana jest z hydrolizowanych protein o niskiej lub średniej wartości masy cząsteczkowej,pochodzących ze zbóż, ryżu, kukurydzy i soi. Jest łatwo wchłaniana, wspomaga proces regeneracji jak „wypełniacz”, który pokrywa uszkodzoną strukturę włosów, odbudowując ją wiernie. Ma właściwości wzmacniające włosy i niweluje niepożądane działanie trwałych ondulacji i utrwalaczy.

Sposób użycia: po umyciu szamponem nałożyć równomiernie na mokre włosy; wmasować aby produkt lepiej się wchłoną; pozostawić na włosach na 5-10 minut a następnie dokładnie spłukać.

24006322

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Maski do włosów
Fryzjerstwo: wiodące składniki
Bez SLS, SLES
Bez parabenów
Keratyna
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Regeneracja
Pojemność
250-499ml

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło