• -10%

Dikson Argabeta Color Farba w kremie do koloryzacji 100 ml

34,90 zł
31,41 zł Zniżka 10%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dikson Argabeta Color Farba w kremie do koloryzacji 100 ml

Dikson Argabeta Color to profesjonalny krem koloryzujący, który jest łatwy w użyciu i daje wspaniałe rezultaty. Wysoce innowacyjny produkt, który dzięki roślinnym ekstraktom oraz mieszance olejów roślinnych i białek zapewnia maksymalne działanie z poszanowaniem człowieka i środowiska.

-Bez silikonów

-Z funkcjonalnymi składnikami pochodzenia naturalnego

-Kochamy zwierzęta - kosmetyk wegański

-Poszanowanie środowiska

-Aż 41 odcieni podzielonych na 10 serii

-Wydajność

Dikson Argabeta Color

Dikson Color Farba w kremie do koloryzacji

Koloryzacja z utlenianiem do włosów, produkt w postaci zapachowego kremu z ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych, kwasu hialuronowego i oleju konopnego.

0% Etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES)

0% Parabenów.

Działanie:

Dzięki specjalnym substancjom koloryzującym pokrywa perfekcyjnie siwe włosy, również te oporne na farbowanie, gwarantując właściwą równowagę między przejrzystością koloru a naturalnym rezultatem.

Technologia:

- Działanie pielęgnujące: Cenne substancje kosmetyczne zwarte w kremowej bazie sprawiają, że ma ona pielęgnacyjne działanie na włosy.

- Działanie wzmacniające i rozświetlające: Kwas hialuronowy i olej konopny nawilżają i rozświetlają włosy.

- Działanie związane z pewnością uzyskania pożądanego koloru: Nowa formuła o wielobarwnym potencjale z molekułami koloryzującymi nowej generacji, które w związku z ich podobieństwem do keratynowej struktury włosa intensyfikują finalny, bardzo naturalny kolor, sprawiając że jest świetlisty i bardzo trwały.

- Działanie równoważące koloryzację: Nowa aktywna formuła umożliwia molekułom koloryzującym lepsze wnikanie w strukturę włosów, gwarantując właściwą równowagę bez oddziaływania na fizjologię włosa.

- Działanie kryjące: Zastosowanie nowoczesnej technologii i specjalistycznych substancji koloryzujących gwarantuje perfekcyjne pokrycie siwych włosów, również tych opornych na farbowanie oraz właściwą równowagę między przejrzystością koloru a naturalnym rezultatem.

Substancje aktywne: roślinne komórki macierzyste, kwas hialuronowy i olej konopny.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

20061001

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło