Dikson Szampon DiksoLiss Lissactive no. 1 500 ml

99,00 zł
Brutto

Szampon do stosowania przed zabiegiem wygładzającym o pojemności 500 ml

Myje delikatnie włosy i przygotowuje je do kolejnych etapów zabiegu wygładzającego DiksoLiss Lissactive. Należy go stosować wyłącznie w połączeniu z kremem do zabiegu wygładzającego.

Szampon do stosowania przed zabiegiem wygładzającym o pojemności 500 ml

Myje delikatnie włosy i przygotowuje je do kolejnych etapów zabiegu wygładzającego DiksoLiss Lissactive. Należy go stosować wyłącznie w połączeniu z kremem do zabiegu wygładzającego.

DiksoLiss Lissactive

Zabieg wygładzający, zapobiegający puszeniu się włosów z kwasem hialuronowym, keratyną i kompleksem odbudowujących aminokwasów.

Nowe produkty do zabiegu wygładzającego proponowane przez firmę Dikson, opracowane w oparciu o innowacyjną technologię, pozwalają utrzymać zdrowe włosy.

Specjalna formuła gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu wygładzania i nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, tak naturalnych jak poddawanych wcześniej działaniu produktów technicznych.

Zastosowane w produktach substancje aktywne zapobiegają efektowi puszenia się włosów oraz odbudowują je podczas zabiegu wygładzania.

Dzięki zabiegowi z użyciem produktów DiksoLiss Lissactive włosy stają się idealnie gładkie, nawilżone i jedwabiste w dotyku.

Linia DiksoLiss

DiksoLiss Lissactive łączy skuteczność innowacyjnej technologii zastosowanej w celu wygładzenia włosów z łatwością użycia produktów i długotrwałym rezultatem.

24005501

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Szampon
Fryzjerstwo: wiodące składniki
Keratyna
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Wygładzenie
Pojemność
500 i więcej

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło