• -10%

Dikson Diksoblonde Szampon Anti-Yellow 300 ml

46,78 zł
42,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Szampon rozjaśniający, niwelujący żółty odcień, wysokoskoncentrowany do włosów siwych, bardzo rozjaśnionych, po dekoloryzacji lub z pasemkami.

Zawiera keratynę i olej z kiełków zbóż z upraw ekologicznych.

Dikso Blonde Dikson Color Line

Szampon rozjaśniający, niwelujący żółty odcień, wysokoskoncentrowany.

Opis produktu:

Szampon rozjaśniający, niwelujący żółty odcień, wysokoskoncentrowany do włosów siwych, bardzo rozjaśnionych, po dekoloryzacji lub z pasemkami.

Zawiera keratynę i olej z kiełków zbóż z upraw ekologicznych.

Działanie:

Wysokoskoncentrowana formuła o podwójnym stężeniu pigmentów koloryzujących w skuteczny sposób uwydatnia zimne i siwe tony włosów oraz neutralizuje niepożądane tony żółtawe.

Idealny jako toner rozjaśniający po dekoloryzacji. Tony od srebrnego po fiolet o różnej intensywności, w zależności od rodzaju dekoloryzacji i porowatości włosa.

Wzbogacony o keratynę o właściwościach zwiększania sprężystości i odżywczych oraz o olej z kiełków zbóż z upraw ekologicznych, który nawilża, nadaje wigoru i rozświetla.

Bez dodatku Laurylosiarczanu sodu (SLS), Etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES), silikonu, wazeliny i parabenów.

Sposób użycia:

Nałożyć na mokre włosy i dokładnie wmasować.

W celu osiągnięcia efektu niwelacji żółtego odcienia: pozostawić na 1-5 minut a następnie obficie spłukać. Powtórzyć natychmiast- jeśli będzie to konicznie- w celu uzyskania bardziej widocznego efektu.

W celu osiągnięcia efektu tonera rozjaśniającego: wydłużyć czas pozostawienia produktu na włosach na ponad 5 minut, w zależności od porowatości włosów poddawanych zabiegowi, kontrolując działanie szamponu. Najpierw uzyskany zostanie ton srebrny, a następnie fioletowy. Ewentualnie zamiast wydłużać czas pozostawiania produktu na włosach, można wcześniej zmyć szampon i powtórzyć aplikację. Poziom tonowania włosów wzrasta wraz z liczbą aplikacji produktu.

Jako że produkt ma łagodne działanie, zabieg może być wykonany kilka razy, również w krótkich odstępach czasu: im częściej wykonywany jest zabieg tym wyższy poziom tonowania włosów się osiąga.

24006130

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Szampon
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
Włosy rozjaśnione
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Nawilżenie
Pojemność
250-499ml

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło