Gold Detangler Brush

Nowe

Detangler Brush to innowacyjna szczotka, dzięki której delikatnie i bez wysiłku rozczesesz włosy które do tej pory sprawiały problem. Nowoczesna konstrukcja eliminuje sploty i węzły, przy jednoczesnym minimalizowaniu uszkodzeń włosów. Zalecana jest w szczególności do włosów, które trudno rozczesać.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

-25%

16,00 zł

(9,76 zł netto)

Więcej informacji

Detangler Brush to innowacyjna szczotka, dzięki której delikatnie i bez wysiłku rozczesesz włosy które do tej pory sprawiały problem. Nowoczesna konstrukcja eliminuje sploty i węzły, przy jednoczesnym minimalizowaniu uszkodzeń włosów. Zalecana jest w szczególności do włosów, które trudno rozczesać. Szczotka preferowana również do użytku na włosach delikatnych i dzieci.

Perfekcyjne wykonanie:

Dzięki różnej długości i delikatności włosia szczotki-FIBER, oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, łagodnie roczesujemy włosy bez ich wyrywania, szarpania oraz podrażniania skóry głowy.

Doskonały uchwyt:

Ergonomiczny kształt uchwytu pozwala na wygodne i pewne trzymanie w dłoni, odpowiednio wyprofilowany kształt sprawia że szczotka idealnie leży w dłoni.

Podobne produkty