Szukasz produktów Dikson lub Chiodo Pro dostępnych od ręki? Teraz jest to możliwe dzięki naszym stacjonarnym sklepom zlokalizowanym na terenie Dolnego Śląska. Zapraszamy do odwiedzin!

Sklep kosmetyczny – Wałbrzych

To jeden z dolnośląskich punktów Silhouette DCD, w którym znajdziesz artykuły do stylizacji paznokci, akcesoria fryzjerskie, kosmetyki do ciała i twarzy oraz wszystko to, czego potrzebuje każdy profesjonalny salon beauty. Nasze sklepy są otwarte w standardowych godzinach biznesowych, a dodatkowo możesz nas odwiedzić także w sobotę!

Silhouette DCD w Wałbrzychu od niedawna znajduje się w nowej lokalizacji, na północy miasta – dokładne dane adresowe znajdziesz tuż poniżej. Sklep jest doskonale wyposażony, a nasi pracownicy to pełni pasji i zaangażowania specjaliści, którzy chętnie udzielą Ci wszelkich informacji na temat dostępnego w tym momencie asortymentu. Jeśli nie jesteś pewien, czy znajdziesz na miejscu poszukiwany artykuł lub zależy Ci na innym produkcie – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.


SILHOUETTE DCD - oddział Wałbrzych

  

Sklep kosmetyczny Wałbrzych

Oddział został przeniesiony !!!

NOWY ADRES:

SILHOUETTE DCD

ul. Kusocińskiego 5a

58-309 Wałbrzych

tel. 074 600 92 30

609 558 055

email: wałbrzych@dcdpaznokcie.pl

 

Godziny otwarcia:

Pn-Pt- 8.30-16.30

Sob - 9.00-13.00

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło