Color Art Desire Farba do włosów 100 ml.

Nowe

Szeroka paleta kolorów farb do włosów Color Art Desiree oraz wyjątkowa formuła, umożliwia uzyskanie długotrwałych, niepowtarzalnych efektów kolorystycznych przy jednoczesnej ochronie i pielęgnacji, czego efektem są lśniące i zdrowe włosy.

poj.100ml.

Więcej szczegółów

19,50 zł brutto

(15,85 zł netto)

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktówFarby
Fryzjerstwo: wiodące składnikiKolagen
Pojemność100 ml

Więcej informacji

Color Art Desirée  to innowacyjny i kompleksowy sposób myślenia o koloryzacji włosów. Szeroka gama produktów niezbędnych do codziennej pracy fryzjera, zapewnia całościową i kompatybilną usługę, dzięki czemu zabiegi koloryzacji, dekoloryzacji i rozjaśniania włosów dają pewny efekt i idealny kolor.

Szeroka paleta kolorów farb do włosów Color Art Desire oraz wyjątkowa formuła, umożliwia uzyskanie długotrwałych, niepowtarzalnych efektów kolorystycznych przy jednoczesnej ochronie i pielęgnacji, czego efektem są lśniące i zdrowe włosy. Dwa doskonale znane za swoje odżywcze właściwości składniki: Keratyna i Ceramidy  w połączeniu tworzą innowacyjną podstawę produktu, gwarantującego głębię i intensywność koloru przy jednoczesnej pielęgnacji podczas i po koloryzacji. Gęsta, wydajna konsystencja gwarantuje precyzyjną aplikację, wnika głęboko w strukturę włosa, zapewnia ochronę i trwałość koloru. Łagodne związki nie drażnią skóry głowy a włosy pozostają odżywione, gładkie i zdrowe.


Color Art Desirée  – Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie to:

- Nowy, zachwycający kolor dla Ciebie;

- 100% pokrycia siwych włosów;

- Efektywne i bezpieczne działanie farby na całej długości włosów

- Szeroka gama żywych kolorów;

- Niespotykanie długotrwały kolor, który nie straci intensywności;

- Brak nieprzyjemnego  zapachu podczas farbowania;

Podobne produkty