Color Art Desire Farba do włosów 100 ml.

Color Art Desire Farba do włosów 100 ml.

21,90 zł
Brutto

Szeroka paleta kolorów farb do włosów Color Art Desiree oraz wyjątkowa formuła, umożliwia uzyskanie długotrwałych, niepowtarzalnych efektów kolorystycznych przy jednoczesnej ochronie i pielęgnacji, czego efektem są lśniące i zdrowe włosy.

poj.100ml.

Color Art Desire

Color Art Desirée  to innowacyjny i kompleksowy sposób myślenia o koloryzacji włosów. Szeroka gama produktów niezbędnych do codziennej pracy fryzjera, zapewnia całościową i kompatybilną usługę, dzięki czemu zabiegi koloryzacji, dekoloryzacji i rozjaśniania włosów dają pewny efekt i idealny kolor.

Szeroka paleta kolorów farb do włosów Color Art Desire oraz wyjątkowa formuła, umożliwia uzyskanie długotrwałych, niepowtarzalnych efektów kolorystycznych przy jednoczesnej ochronie i pielęgnacji, czego efektem są lśniące i zdrowe włosy. Dwa doskonale znane za swoje odżywcze właściwości składniki: Keratyna i Ceramidy  w połączeniu tworzą innowacyjną podstawę produktu, gwarantującego głębię i intensywność koloru przy jednoczesnej pielęgnacji podczas i po koloryzacji. Gęsta, wydajna konsystencja gwarantuje precyzyjną aplikację, wnika głęboko w strukturę włosa, zapewnia ochronę i trwałość koloru. Łagodne związki nie drażnią skóry głowy a włosy pozostają odżywione, gładkie i zdrowe.


Color Art Desirée  – Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie to:

- Nowy, zachwycający kolor dla Ciebie;

- 100% pokrycia siwych włosów;

- Efektywne i bezpieczne działanie farby na całej długości włosów

- Szeroka gama żywych kolorów;

- Niespotykanie długotrwały kolor, który nie straci intensywności;

- Brak nieprzyjemnego  zapachu podczas farbowania;

STAPIZ F1

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Farby
Fryzjerstwo: wiodące składniki
Kolagen

Specyficzne kody

ean13
5905279736108
Nowy produkt

Zobacz także

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło