• -18%
Matrix Brass Off Odżywka 1L - Blond

Matrix Brass Off Odżywka 1L - Blond

96,56 zł
79,18 zł Zniżka 18%
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Odżywka ochładzająca odcień Matrix Total Results BRASS OFF zawiera niebieski pigment, który neutralizuje miedziane i miedziano-złote odcienie. Dzięki pielęgnacyjnej formule kosmetyk chroni i regeneruje włosy rozjaśnione, dodając im blasku i miękkości.

Odżywka regenerująca Total Results Brass Off jest niezbędnym kosmetykiem do rozjaśnianych włosów o ciemniejszej bazie naturalnej. Dopełnia neutralizacji miedzianych odcieni, a także skutecznie regeneruje i chroni rozjaśnione włosy. Dzięki specjalnej pielęgnacyjnej formule sprawia, że stają się one miękkie i odzyskują utracony blask. Cenny kompleks VitaminOil nie tylko je odżywia, ale także nawilża. Regenerująca odżywka do włosów Matrix Total Results Brass Off może być stosowana po każdym ich umyciu - należy ją nałożyć na wilgotne włosy.
Odżywka regenerująca włosy wyróżnia się lekką konsystencją, zapewniając włosom kompleksowe odżywienie i nawilżenie. Odżywki regeneracyjne do włosów zapobiegają przesuszaniu włosów i zadbają o odpowiedni poziom nawilżenia każdego ich pasma, a także ułatwiają rozczesywanie. Regenerująca odżywka do włosów oraz szampon z tej samej linii produktów to niezastąpiony duet w pielęgnacji i regeneracji - wypróbuj serię Total Results Brass Off.

Marzysz o chłodnym odcieniu? Wypróbuj linię Total Results Brass Off!

Jak stosować?

Stosuj po każdym umyciu włosów. Nałóż na wilgotne włosy. Możesz od razu spłukać lub pozostawić na 10 minut dla mocniejszego odżywienia i nawilżenia włosów.
E2235801

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Odżywki do włosów
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
Włosy rozjaśnione
Włosy siwe
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Ochłodzenie koloru
Pojemność
500 i więcej
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło