Obniżka!  L'Oréal Professionnel Blond Studio Majimeches Cream Krem rozjaśniający do włosów 50g Zobacz większe

Loreal Professionnel Blond Studio Majimeches Krem rozjaśniający do włosów 50g

Nowe

Studio blond to specjalna linia do pielęgnacji jasnych włosów. Szeroka gama produktów oferuje m.in. : kremy rozjaśniające, szampony, czy pasty.

Więcej szczegółów

21,33 zł brutto

-40%

35,55 zł

(17,34 zł netto)

Więcej informacji

 

Jeśli marzysz o idealnych i perfekcyjnych pasemkach i balejażu i naturalnym połysku wypróbuj krem rozjaśniający do włosów Blond Studio MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel. Dzięki niemu rozjaśnisz swoje włosy aż do 5 ton. Ponadto możesz być pewna, że Twoje włosy będą wyglądały całkowicie naturalnie oraz będą zachwycały swoim połyskiem. Dodatkowo produkt nie zawiera amoniaku.

  • Naturalny wygląd i połysk
  • Łatwa aplikacja
  • Włosy rozjaśnione nawet o 5 tonów
  • Bez amoniaku

Krem nie zawiera amoniaku.

Sposób użycia: Zmieszaj 25ml kremu do pasemek z zawartością jednej saszetki kremu i stopniowo dodawaj 25ml oxydantu L’Oreal Professionnel ( o maksymalnym stężeniu 12%) aż do osiągnięcia jednolitej, kremowej mieszanki. Nakładaj na suche, nieumyte włosy. Do tworzenia pasemek używaj Sweet Meches lub folię aluminiową. Nie używaj Quick Meches lub innych podobnych folii, które nie są kompatybilne z Majimechese. Czas trzymania:15 minut z użyciem źródła ciepła – ciepło równomierne i umiarkowane do 500C; natomiast 35 minut bez źródła ciepła. Obficie spłucz włosy wodą i umyć włosy szamponem Optimiseur Post-Color.

Rezultat: Włosy są rozjaśnione, zachwycają pięknym połyskiem i naturalnym wyglądem. W zależności od techniki można uzyskać efekt subtelnego rozjaśnienia lub kontrastujących pasemek.

Produkty powiązane

Podobne produkty