• -36%
Loreal Studio Blond Majimeches Krem rozjaśniający Saszetki 6x25g

Loreal Blond Studio Majimeches Krem rozjaśniający Saszetki 6x25g

121,77 zł
77,93 zł Zniżka 36%
Brutto

Wypróbuj krem rozjaśniający do włosów Blond Studio MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel, który zapewni Twoim włosom idealne pasemka i balejaż o naturalnym połysku.

Studio blond to specjalistyczna linia do koloryzacji i pielęgnacji włosów o odcieniu blond. Linia oferuje szeroki wachlarz produktów dostosowany do potrzeb klientów (kremy rozjaśniające, pasty, wody utlenione, szampony). Większość produktów nie zawiera amoniaku. Seria bazuje na skoncentrowanych dawkach precyzyjnych składników, które dają wyjątkowy efekt pielęgnacji i koloryzacji.

Wypróbuj krem rozjaśniający do włosów Blond Studio MAJIMECHESE L’Oreal Professionnel, który zapewni Twoim włosom idealne pasemka i balejaż o naturalnym połysku. Dzięki niemu rozjaśnisz swoje włosy aż o 5 tonów. Twoje włosy będą wyglądały całkowicie naturalnie oraz będą zachwycały swoim połyskiem. Produkt nie zawiera amoniaku.


• Łatwa aplikacja
• Włosy rozjaśnione nawet o 5 tonów
• Bez amoniaku
• Naturalny wygląd i połysk
Produkt nie zawiera amoniaku.


Sposób użycia: Zmieszaj 25ml kremu do pasemek z zawartością jednej saszetki kremu i stopniowo dodawaj 25ml oxydantu L’Oreal Professionnel ( o maksymalnym stężeniu 12%) aż do osiągnięcia jednolitej, kremowej mieszanki. Nakładaj na suche, nieumyte włosy. Do tworzenia pasemek używaj Sweet Meches lub folię aluminiową. Nie używaj Quick Meches lub innych podobnych folii, które nie są kompatybilne z Majimechese. Czas trzymania:15 minut z użyciem źródła ciepła – ciepło równomierne i umiarkowane do 500C; natomiast 35 minut bez źródła ciepła. Obficie spłucz włosy wodą i umyć włosy szamponem Optimiseur Post-Color.

Rezultat: Włosy są rozjaśnione, zachwycają pięknym połyskiem i naturalnym wyglądem.

Najlepszy efekt osiągniesz stosując krem z innymi produktami z tej samej serii

E3592500

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Rozjaśniacze
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
Włosy farbowane
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Dekoloryzacja
Rozjaśniające
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło