Dikson Luxury Caviar

#NOWOŚĆ Linia Dikson Luxury Caviar! Kawior stosowany jest jako źródło młodości dla włosów, stanowi koncentrat naturalnej energii dla odwodnionych komórek, dzięki właściwościom regeneracyjnym i odbudowującym znacząco poprawia elastyczność i wygląg włosów. Kawior jest dla włosów synonimem młodości: jego doskonałe właściwości antyoksydacyjne i nawilżające pomagają zminimalizować widoczne oznaki starzenia włosów, zarówno naturalnego, jak spowodowanego zabiegami z użyciem substancji chemicznych oraz działaniem czynników zewnętrznych.

Ekstrakt z kawioru o dobroczynnych właściwościach połączony z oligopeptydami zbudowanymi z białek strukturalnych oraz z wyciągiem z algi morszczyn pęcherzykowaty- zamknięty jest w COMPLEXE CAVIAR ™ LS 9747, czyli w głównej substancji aktywnej Dikson Luxury Caviar, nowej linii produktów do pielęgnacji włosów, stworzonej by przeciwdziałać negatywnym efektom starzenia się włosów.

Wystarczy kilka aplikacji aby skutecznie odżywić i zregenerować włosy oraz nadać im wigoru. W efekcie włosy stają się delikatne w dotyku, lekkie i widocznie odmienione. Dikson Luxury Caviar to nowa, trafna odpowiedź na Promienne Piękno Włosów.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych kosmetykach? Napisz do nas!
-Patryk Mól, tel. 693 907 090, e-mail: patryk.mol@diksonpoland.pl
-Marek Ginalski tel. 519 544 838, e-mail: marek.ginalski@diksonpoland.pl

#DiksonPolska #Dikson #pielęgnacja #pielęgnacjawłosów #fryzjerstwo #kosmetykifryzjerskie #salonfryzjerski #diksonluxurycaviar

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło