Abril et Nature Dinamic Cream Matt, matowy krem do modelowania włosów, 200ml

Abril et Nature Dinamic Cream Matt, matowy krem do modelowania włosów, 200ml

95,22 zł
Brutto

Abril et Nature Dinamic Cream Matt, to odżywczy krem do modelowania i utrwalania fryzur.

Pojemność: 200ml

Abril et Nature Dinamic Cream Matt, to odżywczy krem do modelowania i utrwalania fryzur. Oprócz funkcji stylizujących pełni również rolę odżywczą dzięki zawartości ekstraktowi z komórek macierzystych. Nadaje włosom grubość i wygładzenie. Zapobiega ich plątaniu się. Zabezpiecza fryzurę przed wilgocią oraz przed wysoką temperaturą. Świetnie nadaje się do włosów prostych aby je wygładzić ale także do kręconych i falowanych aby podkreślić ich skręt.

Właściwości i zalety Abril et Nature Dynamic Cream Matt:

 • zawiera komórki macierzyste
 • pogrubia i wygładza włosy
 • chroni przed wilgocią
 • chroni przed wysoka temperaturą
 • zapobiega plątaniu się włosów
 • nie pozostawia osadu
 • matowe wykończenie

Sposób użycia:

 • Stosować po umyciu, nakładać na wilgotne włosy i przystąpić do modelowania fryzury w zależności od potrzeb.

Pojemność: 200ml

Marka ABRIL ET NATURE została stworzona w 1998 roku i jest jedną z wiodących firm produkujących profesjonalne kosmetyki do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów w Hiszpanii.

Ta mało znana na polskim rynku firma, dzięki ogromnemu doświadczeniu ludzi z nią współpracujących jak i badaniom, stworzyła wysokiej jakości produkty, które wyznaczają nowe trendy w dziedzinie pielęgnacji jak i stylizacji włosów.

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w kosmetykach są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających stylistów i ich klientów. Wszystkie te działania przyczyniły do zdobycia ogromnego uznania w Hiszpanii, jak również zwiększyć obszar dystrybucji na międzynarodowym rynku. Obecna sieć dystrybutorów sprawia, że produkty ABRIL ET NATURE są dostępne w salonach fryzjerskich w ponad 20 krajach.

KOSMETYKI ABRIL ET NATURE Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI POCHODZENIA ROŚLINNEGO

Roślinne komórki macierzyste wykorzystywane w nowej linii produktów ABRIL ET NATURE pochodzą z odmiany Szwajcarskich jabłek nazywanych UTTWILER SPATLAUBER. Ta rzadka odmiana jabłek wytrzymuje bardzo długi okres przechowywania bez więdnięcia, dzięki swoim właściwościom długowieczności, regeneracji i rewitalizacji. Wpływ komórek macierzystych pochodzących z odmiany jabłek uttwiler spatlauber na wewnętrzną część włókna włosa została udowodniona:

 • przyczynia się do utrzymania właściwości biologicznych łańcuchów białkowych, które go tworzą,
   
 • opóźnia jego starzenie się.

ABRIL 58
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło