Abril Et Nature Cell Innove Shampoo, Szampon regeneracyjny z komórkami macierzystymi, 250ml

Abril Et Nature Cell Innove Shampoo, Szampon regeneracyjny z komórkami macierzystymi, 250ml

63,93 zł
Brutto

CELL INNOVE - LINIA ODMŁADZAJĄCA I REGENERUJĄCA Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Szampon charakteryzuje się wysoką zawartością specjalnie wyselekcjonowanych komórek macierzystych.

poj.250ml.

CELL INNOVE - LINIA ODMŁADZAJĄCA I REGENERUJĄCA Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Szampon charakteryzuje się wysoką zawartością specjalnie wyselekcjonowanych komórek macierzystych. Odmładza włokno włosa, poprawia ich elastyczność i wytrzymałość, wygładza łuskę. Zawiera zestaw aktywnych protein roślinnych, które wnikają do wnętrza włosa wzmacniając go od środka. Włos staje się silny, błyszczący i sprężysty, ma aksamitny dotyk i połysk typowy dla młodych włosów.

Poj. 250 ml.

Linia charakteryzuje się wysoką zawartością specjalnie wyselekcjonowanych komórek macierzystych. Odmładza włókno włosa, poprawia ich elastyczność i wytrzymałość, wygładza łuskę. Zawiera zestaw aktywnych protein roślinnych, które wnikają do wnętrza włosa wzmacniając go od środka. Włos staje się silny, błyszczący i sprężysty, ma aksamitny dotyk i połysk typowy dla młodych włosów. Szampon polecany jest do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi szczególnie po dekoloryzacji i trwałej. Idealna do włosów kręconych.

 

Sposób użycia: 

 

Nanieś szampon na mokre włosy delikatnie masując, pozostaw na kilka minut. Spłucz. W razie potrzeby czynność należy  powtórzyć.

Marka ABRIL ET NATURE została stworzona w 1998 roku i jest jedną z wiodących firm produkujących profesjonalne kosmetyki do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów w Hiszpanii.

 Ta mało znana na polskim rynku firma, dzięki ogromnemu doświadczeniu ludzi z nią współpracujących jak i badaniom, stworzyła wysokiej jakości produkty, które wyznaczają nowe trendy w dziedzinie pielęgnacji jak i stylizacji włosów.

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w kosmetykach są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających stylistów i ich klientów. Wszystkie te działania przyczyniły do zdobycia ogromnego uznania w Hiszpanii, jak również zwiększyć obszar dystrybucji na międzynarodowym rynku. Obecna sieć dystrybutorów sprawia, że produkty ABRIL ET NATURE są dostępne w salonach fryzjerskich w ponad 20 krajach.

KOSMETYKI ABRIL ET NATURE Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI POCHODZENIA ROŚLINNEGO

Roślinne komórki macierzyste wykorzystywane w nowej linii produktów ABRIL ET NATURE pochodzą z odmiany Szwajcarskich jabłek nazywanych UTTWILER SPATLAUBER. Ta rzadka odmiana jabłek wytrzymuje bardzo długi okres przechowywania bez więdnięcia, dzięki swoim właściwościom długowieczności, regeneracji i rewitalizacji. Wpływ komórek macierzystych pochodzących z odmiany jabłek uttwiler spatlauber na wewnętrzną część włókna włosa została udowodniona:

- przyczynia się do utrzymania właściwości biologicznych łańcuchów białkowych, które go tworzą, - opóźnia jego starzenie się.

ABRIL 18
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło