Abril et Nature Energic Treatment Mask, energetyzująca maska do włosów osłabionych, 200ml

Abril et Nature Energic Treatment Mask, energetyzująca maska do włosów osłabionych, 200ml

51,13 zł
Brutto

Jeżeli Twoje włosy są zniszczone, pozbawione energii i witalności to maska Abril et Nature Energic Treatment Mask jest stworzona wprost dla Ciebie.

Jeżeli Twoje włosy są zniszczone, pozbawione energii i witalności to maska Abril et Nature Energic Treatment Mask jest stworzona wprost dla Ciebie. Maska jest źródłem energii dla włosów słabych i zniszczonych. Nawilża, odżywia i sprawia że włosy są zdrowe i jedwabisty w dotyku. Nawet najbardziej zniszczone włosy stają się miękkie i sprężyste.

Właściwości i zalety Maski Abril et Nature Energic Treatment Mask:

  • Zawiera keratynę, która regeneruje i wygładza włosy
  • Energia dla zniszczonych włosów
  • Doskonała również dla włosów przedłużanych
  • Nawilża włosy
  • Nie obciąża

Sposób użycia:

  • Nakładać na umyte włosy delikatnie je masując, spłukać obfitą ilością wody.

Pojemność: 200 ml

Marka ABRIL ET NATURE została stworzona w 1998 roku  i jest jedną z wiodących firm produkujących profesjonalne kosmetyki do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów w Hiszpanii.

Ta mało znana na polskim rynku firma, dzięki ogromnemu doświadczeniu ludzi z nią współpracujących jak i badaniom, stworzyła wysokiej jakości produkty, które wyznaczają nowe trendy w dziedzinie pielęgnacji jak i stylizacji włosów.


Nowatorskie rozwiązania zastosowane w kosmetykach są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających stylistów i ich klientów. Wszystkie te działania przyczyniły do zdobycia ogromnego uznania w Hiszpanii, jak również zwiększyć obszar dystrybucji na międzynarodowym rynku. Obecna sieć dystrybutorów sprawia, że produkty ABRIL ET NATURE są dostępne w salonach fryzjerskich w ponad 20 krajach.

 

ABRIL 29
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło