Abril et Nature Rehydration Shampoo, nawilżający szampon do włosów, 1000ml

Abril et Nature Rehydration Shampoo, nawilżający szampon do włosów, 1000ml

169,90 zł
Brutto

Abril et Nature Rehydration Shampoo – Jeżeli twoje włosy potrzebują głębokiego nawilżenia to sięgnij po szampon z Lini Rehydration.

Abril et Nature Rehydration Shampoo – Jeżeli twoje włosy potrzebują głębokiego nawilżenia to sięgnij po szampon z Lini Rehydration.  Innowacyjna formuła witamin zawartych w szamponie sprawia, że wysuszone włosy staja się błyszczące, zdrowe i nawilżone. Chroni włosy przed szkodliwym wpływem ciepła. Polecana również po kąpielach w wodzie słonej lub chlorowanej.

Właściwości i zalety Szamponu Abril et Nature Rehydration Shampoo:

  • zawiera keratynę
  • naturalny olejek pomarańczy i cytryny
  • ekstrakt z jagody
  • ekstrakt z trzciny cukrowej, klonu cukrowego
  • proteiny pszenicy

Sposób użycia:

  • Na wilgotne włosy nałóż niewielką ilość szamponu, masuj do momentu spienienia po czym obficie spłucz wodą.

Pojemność: 1000ml

ABRIL ET NATURE powstała w 1998 roku z inicjatywy dwóch osób Pedro Abrila i Antonio Vazqueza, dla których fryzjerstwo to pasja i sposób na wyrażenie siebie. Obecnie ABRIL ET NATURE jest jedną z wiodących firm w branży koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów w Hiszpanii.

Bogate doświadczenia w pracy z profesjonalistami oraz wysiłki w dziedzinie badań, doprowadziły do stworzenia wysokiej jakości produktów wyznaczających nowe trendy w świecie fryzjerstwa. Zastosowane w kosmetykach nowatorskie rozwiązania są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających stylistów. Pozwoliło to zdobyć ogromne uznanie w kraju, jak również zwiększyć obszar dystrybucji na rynku międzynarodowym.

Obecna sieć dystrybutorów sprawia, że produkty ABRIL ET NATURE są dostępne w salonach fryzjerskich w ponad 20 krajach. Firma nieustannie dąży do doskonałości. Posiada laboratoria wyposażone w supernowoczesne technologie umożliwiające stały rozwój firmy, jednocześnie zapewniając klientom najwyższą jakość produktów i usług.

KOSMETYKI ABRIL ET NATURE  Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI POCHODZENIA ROŚLINNEGO
Roślinne komórki macierzyste wykorzystywane w nowej linii produktów ABRIL ET NATURE pochodzą z odmiany Szwajcarskich jabłek nazywanych UTTWILER SPATLAUBER. Ta rzadka odmiana jabłek wytrzymuje bardzo długi okres przechowywania bez więdnięcia, dzięki swoim właściwościom długowieczności, regeneracji i rewitalizacji. Wpływ komórek macierzystych pochodzących z odmiany jabłek uttwiler spatlauber na wewnętrzną część włókna włosa została udowodniona:

  • przyczynia się do utrzymania właściwości biologicznych łańcuchów białkowych, które go  tworzą,
  • opóźnia jego starzenie się.
ABRILL 23
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło