Abril et Nature Silver Shampoo, szampon do włosów blond, 250ml

Abril et Nature Platinum Shampoo, szampon do włosów blond, 250ml

53,14 zł
Brutto

Abril et Nature Silver Shampoo jest szamponem eliminującym żółty odcień na włosach rozjaśnianych i blond. Nadaje im blask i miękkość. Intensywnie je nawilża oraz odżywia.

Abril et Nature Silver Shampoo jest szamponem eliminującym żółty odcień na włosach rozjaśnianych i blond. Nadaje im blask i miękkość. Intensywnie je nawilża oraz odżywia

Właściwości i zalety Szamponu Abril et Nature Silver Shampoo:

  • eliminuje żółte odcienie
  • nadaje blask i miękkość
  • nawilża
  • odżywia włosy

Sposób użycia:

  • Umyć włosy pozostawić na kilka minut i spłukać

Pojemność: 200ml

ABRIL ET NATURE powstała w 1998 roku z inicjatywy dwóch osób Pedro Abrila i Antonio Vazqueza, dla których fryzjerstwo to pasja i sposób na wyrażenie siebie. Obecnie ABRIL ET NATURE jest jedną z wiodących firm w branży koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów w Hiszpanii.

Bogate doświadczenia w pracy z profesjonalistami oraz wysiłki w dziedzinie badań, doprowadziły do stworzenia wysokiej jakości produktów wyznaczających nowe trendy w świecie fryzjerstwa. Zastosowane w kosmetykach nowatorskie rozwiązania są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających stylistów. Pozwoliło to zdobyć ogromne uznanie w kraju, jak również zwiększyć obszar dystrybucji na rynku międzynarodowym.

Obecna sieć dystrybutorów sprawia, że produkty ABRIL ET NATURE są dostępne w salonach fryzjerskich w ponad 20 krajach. Firma nieustannie dąży do doskonałości. Posiada laboratoria wyposażone w supernowoczesne technologie umożliwiające stały rozwój firmy, jednocześnie zapewniając klientom najwyższą jakość produktów i usług.

KOSMETYKI ABRIL ET NATURE  Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI POCHODZENIA ROŚLINNEGO
Roślinne komórki macierzyste wykorzystywane w nowej linii produktów ABRIL ET NATURE pochodzą z odmiany Szwajcarskich jabłek nazywanych UTTWILER SPATLAUBER. Ta rzadka odmiana jabłek wytrzymuje bardzo długi okres przechowywania bez więdnięcia, dzięki swoim właściwościom długowieczności, regeneracji i rewitalizacji. Wpływ komórek macierzystych pochodzących z odmiany jabłek uttwiler spatlauber na wewnętrzną część włókna włosa została udowodniona:

  • przyczynia się do utrzymania właściwości biologicznych łańcuchów białkowych, które go  tworzą,
  • opóźnia jego starzenie się.
ABRIL 7

Opis

Fryzjerstwo: kategorie produktów
Szampon
Fryzjerstwo: rodzaj włosów
Włosy farbowane
Fryzjerstwo: zastosowanie/działanie
Ochłodzenie koloru
Płeć
Uniwersalny
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło