KASHOKI SZCZOTKI Jest 6 produktów.

KASHOKI Szczotka do włosów z białym włosiem dzika Smooth White Detangler (owalna)

30,00 zł

KASHOKI Smooth White Detangler XL - Szczotka do włosów z białym włosiem dzika (owalna XL) Szczotka z włosiem dzika Kashōki Smooth White Detangler została stworzona do bezbolesnego rozczesywania długich włosów. Doskonale nadaje się do rozczesywania oraz szczotkowania. Systematyczne korzystanie ze szczotki doskonale wpływa na kondycję włosów.

40,00 zł

KASHOKI Hourglass - Szczotka do modelowania i stylizacji 43mm Zapewnia efekt sprężystej, gładkiej fryzury pełnej zdrowego blasku. Szczotka o średnicy 43 mm świetnie nadaje się do prostowania oraz modelowania włosów długich. Kolekcja Timeless Beauty nadaje się do wykorzystania podczas domowej stylizacji oraz w profesjonalnym salonie.

37,90 zł

KASHOKI Hourglass - Szczotka do modelowania i stylizacji 33mm Zapewnia efekt sprężystej, gładkiej fryzury pełnej zdrowego blasku. Szczotka o średnicy 33 mm świetnie nadaje się do prostowania oraz modelowania włosów półdługich i krótkich. Kolekcja Timeless Beauty nadaje się do wykorzystania podczas domowej stylizacji oraz w profesjonalnym salonie.

34,50 zł

KASHOKI Hourglass - Szczotka do modelowania i stylizacji 25mm Zapewnia efekt sprężystej, gładkiej fryzury pełnej zdrowego blasku. Szczotka o średnicy 25 mm świetnie nadaje się do prostowania oraz modelowania krótkich włosów.

31,50 zł

KASHOKI Szczotka do stylizacji o kształcie klepsydry 53mm

43,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów