LUSSONI Care&Style Szczotka do rozczesywania włosów z włosiem dzika

LUSSONI Care&Style Szczotka do rozczesywania włosów z włosiem dzika

45,50 zł
Brutto

LUSSONI Care&Style Szczotka do rozczesywania włosów z włosiem dzika

Szczotka do rozczesywania włosów Lussoni Care&Style Paddle Detangle Brush została stworzona do czesania suchych i mokrych włosów. Dzięki pneumatycznej poduszeczce, która jest elastyczna i dopasowuje się do kształtu głowy, rozczesywanie włosów jest bezbolesnym i przyjemnym doświadczeniem. Włosie szczotki do rozczesywania to połączenie syntetycznych ząbków i włosia dzika, które ma antystatyczne właściwości ułatwiające stylizację oraz zapobiegające elektryzowaniu i puszeniu włosów.

Zalety szczotki:

  • Masuje skórę głowy
  • Pobudza krążenie krwi
  • Połączenie włosia dzika i włosia syntetycznego  z antystatycznymi właściwościami
  • Pneumatyczna, miękka i elastyczna poduszeczka
  • Ergonomiczna, wygodna i dobrze wywarzona rączka dla komfortu użytkowania

Kolekcja Lussoni Care&Style do rozczesywania włosów została opracowana we współpracy ze stylistami, aby umożliwić skuteczne, bezbolesne i bezpieczne rozczesywanie nawet bardzo splątanych i mokrych włosów każdego typu. Szczotka do rozczesywania Lussoni Care&Style Paddle Detangle Brush znajduje uznanie wśród profesjonalnych fryzjerów, ale świetnie sprawdza się także podczas pielęgnacji w domowych warunkach. 

Lussoni to marka profesjonalnych akcesoriów do makijażu, włosów i paznokci opracowanych i zaprojektowanych we współpracy ze stylistami, wizażystami i fryzjerami. To produkty doskonałej jakości, które odpowiadają na potrzeby profesjonalistów oraz każdego, kto oczekuje rezultatów na najwyższym poziomie. Kolekcja Lussoni składa się funkcjonalnych akcesoriów o klasycznym, ponadczasowym designie, wykonanych z najwyższej jakości surowców. 

17 innych produktów w tej samej kategorii:

LUSSONI1
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło