LUSSONI Care&Style Szczotka do modelowania włosów 65mm

LUSSONI Care&Style Szczotka do modelowania włosów 65mm

50,50 zł
Brutto

LUSSONI Care&Style Szczotka do modelowania włosów 65mm

Szczotki do modelowania włosów Lussoni Care&Style zostały zaprojektowane we współpracy ze stylistami tak, aby idealnie dopasować się do potrzeb profesjonalisty. Każdy detal jak kształt i materiał, z którego wykonane są rączka, korpus i włosie szczotki to perfekcyjnie przemyślane i dopasowane do potrzeb stylistów elementy. Razem tworzą szczotkę umożliwiającą efektywne i szybkie modelowanie włosów.

Zalety szczotki:

  • Ceramiczna powłoka szczotki nie nagrzewa się i zapobiega oparzeniu skóry
  • Rączka ma ergonomiczny kształt i świetnie leży w dłoni, a dodatkowo pokryta jest specjalną powłoką zapobiegającą ślizganiu
  • Jonizacyjne właściwości ułatwiają stylizację i zamykają łuski włosów, dzięki czemu fryzura jest lśniąca i pięknie się układa
  • Antystatyczne właściwości szczotki zapobiegają puszeniu się włosów oraz ich elektryzowaniu
  • Niewielka waga ułatwia pracę stylisty

Szczotka do modelowania Lussoni Care&Style w rozmiarze 65 mm świetnie sprawdza się zarówno jako szczotka do wyciągania włosów na gładko, jak i szczotka do modelowania. Rozmiar 65 mm nadaje się doskonale do stylizacji bardzo długich włosów. Kolekcja Lussoni znajduje uznanie wśród profesjonalistów, jednak świetnie sprawdza się też podczas modelowania włosów w domowym zaciszu.

Lussoni to marka profesjonalnych akcesoriów do makijażu, włosów i paznokci opracowanych i zaprojektowanych we współpracy ze stylistami, wizażystami i fryzjerami. To produkty doskonałej jakości, które odpowiadają na potrzeby profesjonalistów oraz każdego, kto oczekuje rezultatów na najwyższym poziomie. Kolekcja Lussoni składa się funkcjonalnych akcesoriów o klasycznym, ponadczasowym designie, wykonanych z najwyższej jakości surowców.

LUSSONI2
Nowy produkt

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło