Obniżka! KERAPRO 225ml Maska keratynowa Carbo-Tech 225ml Zobacz większe

KERAPRO 225ml Maska keratynowa Carbo-Tech 225ml

Nowe

Maska keratynowa Carbo-Tech 225ml

Więcej szczegółów

189,00 zł brutto

210,00 zł

(153,66 zł netto)

-21,00 zł

Więcej informacji

KERAPRO 5 jest kuracją, która odbudowuje włókno włosa oraz regeneruje włosy puszące się, uszkodzone i niepodatne (trudne do ułożenia), które utraciły swą strukturę w wyniku różnych zabiegów chemicznych i niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Wykorzystując naturalną keratynę produkt ten przywraca pierwotną, naturalną jej zawartość poprzez zwiększanie wiązania jej w obrębie włosa wypełnia wszystkie ubytki i luki w łusce włosa. Dodatkowo chroni i zapobiega przed niekorzystnym działaniem zanieczyszczeń środowiska i czynników zewnętrznych.
Rewolucja w tej kuracji wynika z prostoty zastosowania naturalnej keratyny, która jest wprowadzana głęboko do naskórka włosa, w pełni regeneruje włos, wypełniając go i wzbogacając o nowy blask.
System ten pozwala na zredukowanie do 95% elektryzowania i puszenia się włosów. Po zastosowaniu kuracji włosy stają sie podatne i łatwiejsze do ułożenia i stylizacji.

KERAPRO 5  jest kompleksem opartym na keratynie - która jest fundamentalnym białkiem w składzie włosa, które przenika i działa w głebi włosa - odbudowuje jego wytrzymałość i sprężystość.
Produkt bezpieczny, nie zawiera w składzie formaldehydu i aldehydów.
KERAORO 5  utrzymuje się do 5 miesiący, w zależności od struktury i kondycji włosa, po kuracji powinno się przestrzegać dalszej pielęgnacji włosów i zaleceń profesjonalistów.


ETAP 2 - KERATYNA - INTENSYWNE WYGŁADZENIE I REGENERACJA

Maska zawierająca keratynę do wykonywania zabiegu kuracji keratynowej. Intensywny zabieg wygładzający, regenerujący oraz redukujący objętość włosów. Efekt utrzymuje się do 5 m-ce. Keratyna to zaawansowy produkt, który przemieni twoje zniszczone, rozjaśnione, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy w wygładzone i lsniące. Keratynowa maska dzięki zawartości keratyny i cysteiny umożliwia twoim włosom szansę do powrotu do ich pierwotnego stanu- naturalnego i zdrowego wyglądu.

Carbo - Tech
Technologia trwałego prostowania włosów. Eliminuje efekt elektrostatyczności włosów. W widoczny sposób poprawia kondycję włosów. Redukuje objętość i porowatość włosów. Przywraca połysk i blask. Intensywnie nawilża włosy.


Sposób użycia:

Umyte odpowiednim szamponem i wysuszone włosy podzielić na pasma. Nałożyć maskę pędzelkiem na poszczególne pasma włosów. Pozostawić na 15 min. Nie spłukiwać, przystąpić do modelowania prostując włosy za pomocą suszarki i szczotki, a następnie przeprasować pasma przy użyciu prostownicy w temp. min 185 do 200 stopni C, w przypadku włosów etnicznych i grubych 220 C.


Produkty powiązane