KOSMETYKI DO CIAŁA I TWARZY WG RODZAJÓW Jest 35 produktów.

na stronę

Najnowszej generacji bioceutyk, przeznaczony do pielęgnacji skóry okolic oczu. W specyficzny sposób działa na biochemiczne mechanizmy skurczów mięśniowych, jak i na regeneracyjne procesy anaboliczne. W tym celu zostały połączone trzy biopeptydy wyselekcjonowane ze względu na ich odmienne właściwości działania.

162,00 zł

Preparat złożony z biokomponentów, który należy przygotować około 30 min przed aplikacją na skórę, aby w ten sposób zapewnić optymalny poziom witaminy C (stężenie wit.C ponad 25%).

130,00 zł

Krem z maksymalną ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+. Idealny dla delikatnej skóry dzieci i dorosłych w pierwszych dniach ekspozycji w warunkach silnego nasłonecznienia.

70,00 zł

Mleczko w sprayu o delikatnej i lekkiej konsystencji, łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania pozostawiając przyjemne wrażenie zapachowe. Zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów i jest bez dodatku parabenów.

131,00 zł

Delikatna emulsja do pielęgnacji skóry problematycznej, suchej, odwodnionej z tendencją do łuszczenia się oraz uszkodzonej nadmierną ekspozycją na słońcu lub w solarium.

112,00 zł

Emulsja przeznaczona do pielęgnacji skóry cienkiej, hipotonicznej, pozbawionej elastyczności i jędrności. Wskazana również do pielęgnacji skóry z zaburzeniem rogowacenia oraz zanikiem spójności między naskórkiem, a skórą właściwą. Zawiera odpowiednio wyselekcjonowane  substancje o wysokiej aktywności bio-chemicznej.

161,00 zł

Wyjątkowy preparat do skutecznej walki ze złożoną patologią, jaką jest obrzękowa lipodystrofia miażdżycowa. Wskazany do pielęgnacji skóry w początkowych fazach cellulitu, suchej i zwiotczałej. Intensywność działania kremu została ukierunkowana na różne zmiany czynnościowe naskórka, skóry właściwej oraz w obrębie tkanki podskórnej. 

155,00 zł

Preparat o szczególnie intensywnym i szerokim zakresie działania. Przeznaczony do kuracji skóry przy zaawansowanych fazach cellulitu oraz wymagającej wyszczuplenia sylwetki.

204,00 zł

Krem przeznaczony do niwelowania skomplikowanego problemu estetycznego, jakim są rozstępy. Polega on na zanikaniu obecnych w skórze włókien sprężystych odpowiedzialnych za prawidłowe jej napięcie i elastyczność. Specyficzna formuła preparatu zawiera wysokie stężenie biologicznie aktywnego kompleksu, który charakteryzuje się zdolnością...

113,00 zł
Szybki podgląd
25,00 zł 29,00 zł

25,00 zł 29,00 zł
Obniżona cena!
Pokazuje 25 - 35 z 35 elementów