HS Professional Jest 21 produktów.

na stronę

PROFESSIONAL  HAIRSTYLE COLOR – farba 100ml to przełom w koloryzacji włosów.  Dzięki  technologii  HAIR COLOR CONDITIONING COMPLEX uzyskujemy  blask i ochronę włosów na najwyższym poziomie. Hair Style Professional to farba o kremowo-żelowej konsystencji, która ułatwia aplikację oraz intensywniejszą koloryzację.

18,00 zł

Wyjątkowy lakier do włosów o długotrwałym utrwaleniu pojedynczych pasm lub całej fryzury.

18,00 zł

Woda w osnowie kremowej Cream Developer to gwarancja trwałości koloru oraz niezmiennego pH nakładanej farby. Chroni wlosy podczas nakładania i rozjaśniania.

10,00 zł

Bezpyłowy, niebieski proszek do dekoloryzacji włosów. Pozwala na wykonanie dekoloryzacji pasemek i balejażu różnej intensywności jedynie przy zmianie stężenia Utleniacza Hair Style Professional oraz czasu działania produktu.

29,00 zł

HS Professional COLOR SHAMPOO-Szampon z olejkami regenerującymi-VOLUMISING SHAMPOO

18,00 zł

HS Professional AMLIFIER Spray zwiększający objętość podnoszący od nasady.

18,00 zł

Maska do włosów w kremie HS Keratin z wyciągiem keratyny i proteiny mlecznej do suchych, łamliwych się i podatnych zabiegom chemicznym włosów.

18,00 zł

Bogato regenerująca maska do nieżywotnych, łamiących się włosów z kompleksem omega-6 i olejkiem makadamii. Dogłebnie regenerująca, intensywnie odżywiająca maska do włosów z kompleksem z omega-6 i olejkiem makadamii.

18,00 zł

Maska do włsosów w kremie HS Milk z ekstraktem proteiny mlecznej. Dzięki zawartości pielęgnującej proteiny mlecznej dogłebnie odżywia i nawilża całą strukturę włosów. Po zastosowaniu włosy stają sie jedwabiste, lśniące i łatwe w obsłudze.

18,00 zł

Chroni blask włosów farbowanych, zapewnia perfekcyjną intensywność koloru i blask. PROCOLOR SHAMPOO dzięki swojej unikalnej formule PROCOLOR zapewnia utrzymanie pigmentu głęboko we włosach przez ok. 40 dni, jednocześnie gwarantuje niepowtarzalną głebie koloru jego intensywność oraz połysk.

24,00 zł

Pianka w sprayu. Nadaje włosom objetości i podnosi od nasady. Zapewnia lekkość na końcówkach oraz nie obciąża na długościach. Gwarantuje skuteczne podnoszenie włosów od nasady dzięki specjalnemu aplikatorowi, a formuła Prolift pogrubia włosy nadając in niepowtarzalenego kształtu.

24,00 zł

Spray nadający objetość, który zapewnia bujność cienkich włosów. Chroni przed źródłami ciepła i wilgotnością.

18,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów